Magazin

11 yıllık eşinden boşandı! İşte ilk açıklaması…

Şubat ayında ağlayarak “Bergen gibi olmak istemiyorum” diyen oyuncu ve şarkıcı Yeliz Yeşilmen, 11 yaşındaki kocası Ali Uğur Akbaş’tan sessizce boşandı. İşte detaylar …

Şarkıcı ve oyuncu Yeliz Yeşilmen2010 yılında Girişimci Ali Uğur Akbaş nikah masasına oturdu. Bu evlilikten iki çocuk dünyaya getiren Yeşilmen, geçtiğimiz şubat ayında eşiyle sorunlar yaşayarak ağlayarak çektiği videoya isyan etmişti.

BOŞANMA İDDİASI REDDETMEYİN

Evliliklerinin sorunlarını çözemeyen Yeşilmen ayrılma kararı aldı. Çiftin Pazartesi günü sessizce boşandığı iddia edildi. Boşanma iddialarına kaçamak cevaplar veren Yeşilmen, “Yorum yapmayacağım, hiç konuşmayacağım” dedi.

“ÖZEL HAYATIMI İSTEMEYİN”

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan ve her anını takipçileriyle paylaşan Yeliz Yeşilmen, özel hayatıyla ilgili sorularını yanıtsız bırakmadı. Yeşilmen, “Mesajlarınızı okuyorum, çok teşekkür ederim. Özel hayatımla ilgili çok soru var ama lütfen bir süre özel hayatımla ilgili soru sormayın. Hadi canım.” dedi.

Geçtiğimiz şubat ayında eşiyle büyük bir sorun yaşayan Yeliz Yeşilmen, ağlayan ve yüzüne atılanların sonunu Instagram hesabından bir video yayınladı. BergenOna benzemekten korktuğunu söyledi.

“ACI İÇİNDE MUTLU BİR KADINIYIM”

Yeşilmen, videosunda şu ifadeleri kullandı: “Evet bugün ağladım, iki saat ağladım. Gözlerim yandı ve şişti. Sonra kızım geldi makyaj yaptı, yapmam gereken ilanlarım var, ekmeğim var. ve para kazanmalıyım.Yapmalıyım.Bu sefer kimseye bir şey açıklamadım, Ok yaydan çıktı, durdu.Açıklamam, açıklamayacağım ve yapacağım zaman. zaman gelir.

Kimin gittiğini veya neler olduğunu söylemeyeceğim. Bu konuyu kapatıyorum, yapmak zorundayım çünkü evin tüm üyeleri üzgün. Her zaman güçlü olmalıyız. Türk kadını dünyada bir numara. Ama ben her şeye şükreden ve acılarına sevinen bir kadınım.”

11 yaşındaki eşinden boşandı.  İşte ilk açıklama...
11 yaşındaki eşinden boşandı.  İşte ilk açıklama...
11 yaşındaki eşinden boşandı.  İşte ilk açıklama...

Kaynak: Züppe Dergisi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu