Magazin

12 yaşındaki Kaya Sunel, Almanya’yı büyüledi

Yarışmadaki performansıyla Almanları büyüleyen 12 yaşındaki Sunel, müziğin nasıl başladığını ve yarışmaya katılım sürecini anlattı.

Sunel, 3-4 yaşlarındayken anaokulunda şarkı söylemeyi çok sevdiğini ve o zamanlar gitar çaldığını da söyledi. bağımsızlık ilahisiöğrendiğini ifade etti.

Babası Türk, annesi Brezilyalı olan Sunel, geçen yıl sosyal paylaşım sitesi Instagram’a şarkı söylediği bir videoyu yüklediğini belirterek, “Müzik öğretmenim ‘Sesin çok güzel’ dedi. The Voice Kids’e katılmaya ne dersiniz? “Ailemle konuştum. Annem ilk başta katılımım konusunda şüpheciydi. Babam hemen olumluydu ama sonunda annemi yarışmaya katılmaya ikna ettik.” dedim.

Yarışma için çok heyecanlı olduğunu anlatan Sunel, “Tabii o gün kapının arkasındayken çok heyecanlandım. Orada bir adam vardı, ‘Şimdi dediğimde sahneye çık’ dedi. Sonra kapı aniden açıldı.Adam “şimdi” dedi.Çok heyecanlı bir andı.Unutamam.Çok güzeldi.Sahneye çıktım. Şarkı Bunu söylemek benim için harika bir şey. Şarkı söylemek eğlencelidir.”

Sahnede İngilizce şarkı söyleyen Sunel, “Hayalim bir vokalist olmak ve sahneye çıkmak. Moderatör veya oyuncu olmayı da düşünebilirim” dedi. dedim.

Sunel, Türkiyebulduğunu bildiriyor. değerlendirmesini yaptı.

Kaya Sunel’in babası Nejat Sunel, oğlunu maddi ve manevi olarak desteklediğini belirterek, “Buraya gelmesine ve müzikten keyif almasına sevindim.” dedim.

Annesi Viviane Sunel, oğlunun müzik yeteneği hakkında şunları söyledi: “Yürekten, içten gelen bir şey. Öğretilemez. Bir güneş ışını.” deyimini kullandı.

Hürriyet – Dergiden haberler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu