Magazin

24 yıllık eşi, yufkacı Nejla’ya kaçtı! İki kadın canlı yayında karşı karşıya geldi

ATV ekranlarında yayınlanan Esra ErolProgramında ikinci bir yufka üreticisi vakası. 24 yaşındaki kocası Zeki Öztemel’in hamurcu Nejla Çobaner’den kaçtığını ve kocasını bulmak istediğini söyleyerek canlı yayına geçti.

Zeki Bey’in 2018 yılında hamurcu Nejla’ya kaçtığı ancak 2,5 ay sonra geri döndüğü öğrenildi. Zemzem ise kocasını affederek evliliğine devam etti. Ancak Zeki Bey 27 Ağustos’ta tekrar Nejla Hanım’a kaçtı. Nejla Hanım, 2018 yılında Zeki Bey ile kaçtıktan sonra eşinden boşandı.

Bu Zeki Bey kaçışında, “Tehdit ediyorlar, beni öldürürler. Gitmeliyim” diyerek kaçışına zemin hazırladığını ve “Telefon borcum var” diyerek karısı Zemzem’den de para aldığını öğrenmiştir. Arama”. Bu olaylara daha fazla dayanamayan Zemzem Hanım, kocasıyla yüzleşmek için Erol Hanım’dan yardım istedi. Erol Hanım, önce Zemzem Hanım ve 24 yaşındaki kocası Zeki Öztemel ile telefonda yüzleşti. Daha sonra Zemzem Hanım ile hamurcu Nejla’yı konuşturdu.

24 yaşındaki eşi yufkacı Nejla'ya kaçtı.  İki kadın canlı yayında karşı karşıya geldi

Zeki Bey, eşiyle birlikte yaşadığı Nejla Hanım ile 20-25 gün dini nikahı olduğunu söyledi. Erol’un Hanım: “Zemzem Hanım’dan boşandıktan sonra hamurcu Nejla ile evlenmeyi düşünüyor musunuz?” Soruyu yanıtlayan Zeki Bey, “Elbette evleneceğim. Nejla ile yaşıyorum. Bir sonraki hayat arkadaşım olacak. Nejla güçlü bir kadın, ayakta duran bir insan. Zemzem’e bütününü veriyorum. hayat.. 24 yıl bana ne verdi?” dedi.

24 yaşındaki eşi yufkacı Nejla'ya kaçtı.  İki kadın canlı yayında karşı karşıya geldi

Zeki Bey’in Zemzem Hanım’ı doğurganlığıyla ilgili eleştirisine tepki gösteren Erol, “Maalesef 24 yıllık evlilikte çocuk yoksa onu büyütüp 24 yaşından sonra isteyemezsiniz. Kadını doğurganlığı için dövemezsiniz. Yazık oldu!” dedi.

Kocasının sözleriyle “Zemzem boşanmıyor, beni süründürmek istiyor” dedi. .

24 yaşındaki eşi yufkacı Nejla'ya kaçtı.  İki kadın canlı yayında karşı karşıya geldi

Esra Erol daha sonra hamurcu Nejla Hanım ve Zemzem Hanım’ı getirdi. Erol Hanım, Nejla Hanım’a “Zeki’yi ister misiniz?” diye sordu. Nejla Hanım’a sorulduğunda, “Zeki’nin yanında olmalıyım. İftiraya uğradım ve Zeki ile yaşamak zorunda kaldım. Aşk da bir yerde biter. Ama benim namusum da önemli” dedi.

24 yaşındaki eşi yufkacı Nejla'ya kaçtı.  İki kadın canlı yayında karşı karşıya geldi24 yaşındaki eşi yufkacı Nejla'ya kaçtı.  İki kadın canlı yayında karşı karşıya geldi

Haberler.com – Dergi Haberleri

Ecem Altan

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu