Ekonomi

ABD İstanbul Başkonsolosluğu: 99 bin TL maaşla otomobil tamircisi aradığımız haberleri gerçeği yansıtmıyor

abd İstanbul Başkonsolosluğu’nun resmi Twitter hesabından bir paylaşım sosyal medyanın gündeminde yaşanıyor. Paylaşılan iş ilanında 11 bin 153 Dolar (Yaklaşık 99 bin TL) maaş ile otomobil işi arandığı belirtildi. İlan kısacık sosyal gazetem oldu.

Adaylardan az 3 yıl bakım hizmeti en iyi ilanda 1 yıl da provizyonel sürücülük istendi. Arabanın mekaniği, arabanızdan en iyi şekilde yararlanmanın tek yoludur. Haftalık çalışma saati ise 40 saat olarak belirlenmiş.

İlana göre kişiler, konsolosluğun hizmet programından ve USG araçlarından temizlik ve temel bakımı sağlama konusunda sizden sorumlu olacaktır. Görevli, Motorpool gözetiminin altında, ABD Konsolos ve bağlı işletmelerinin hem de süper kargo için yolcu taşıtları işleyecek.

5 araç kullanıcı adaylarından adaylardan, harita ve yol okuma becerisi ile temel bilgisayar bilgisine sahip olma durumu da istendi.

ABD İstanbul İstanbul Konsolide: 11 bin dolarlık araba sigortası arabası

Ancak sosyal medya diline düşen ilana başvuranları üzecek bir haber Dur. ABD İstanbul Başkonsolluğu’ndan Hurdacılık.com. Twitter hesabının tesellisi, izle ve ödenin çok zor olmasıdır.

Erdem Aksoy

Otomobil, İstanbul, Türkiye, ABD, Ekonomi, Güncel, Haberler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu