Magazin

Açık havada konser keyfi

Göksel, önceki gece İzmir’in sevilen şarkılarından “İzmir +1 Fest”i seslendirdi.

göksel izmirheyecanlandırdı

Göksel, dün gece en sevdiği şarkıları “İzmir +1 Fest”i seslendirdi. 6 bin kişinin katılımıyla Karasıyaka Yasemin kahve ve çim alanında gerçekleştirilen konserde Göksel eğlenceli sahnesiyle dikkat çekti. Eylül ayı boyunca birçok konsere ev sahipliği yapacak olan “İzmir +1 Fest”in konuğu 10 Eylül’de Adamlar olacak.

Kuruçeşme’de rap gecesi!

Sagopa Kajmer, önceki gece Poll Production ve Demirören Medya Grubu’nun medya sponsorluğunda gerçekleştirilen “Paraf Kuruçeşme Açık Hava Konserleri” kapsamında müzikseverlerle buluştu. Ünlü rapçi, “Neyse”, “Vazgeçtim” ve “İstinalar Kaideyi Kırmaz” gibi 25 popüler şarkıyı hayranlarına seslendirdi. Yaklaşık 2 saat kesintisiz sahnede kalan Sagopa Kajmer unutulmaz bir gece yaşadı. Renkli görüntülere sahne olan gecede, kalabalık alanı doldurarak ünlü rapçinin tüm şarkılarına bir ağızdan eşlik etti.

güzel kızlar nerede

Yalın, önceki gece “Pazar Şarkıları” konseptiyle Maximum Uniq Open Air’de hayranlarıyla buluştu. Biletlerin günler önce tükendiği konserde Yalın, romantik ve eğlenceli dakikalar yaşadı.

İzleyicilerin çoğunun genç kızlar olduğunu fark eden Yalın, “Güzel kızlar nerede?” dedi. O sordu. Bu soruya seyirciler hep bir ağızdan “Yalın’ın konserinde” yanıtını verdi. Yalın, “Yazdığım şarkıların gücüyle ayrılıklardan en az rahatsız olan taraf olmayı başardım” dedi.

Kalp tarafından açıldı

Kalben, önceki gece “Nilüfer +1 Sonbahar Konserleri”ni açtı. Folk, blues ve akustik pop öğelerini bir araya getiren Kalben, 3 bin kişi tarafından izlendi. Balat Atatürk’ün orman kasabasında düzenlenen konserde Kalben, müzikseverler için en sevdiği şarkıları seslendirdi.

Motosiklet tutkunları ile tanışın

Kıraç ve Merve Özbey, MXGP’nin iki etabının düzenlendiği motokros formülü Türkiye’nin Afyonkarahisar’daki MotoFest’te sevenleriyle buluştu. Etkinlik 8 gün boyunca 16 konserle 100.000’den fazla ziyaretçiyi ağırladı. Kıraç ve Merve Özbey, kendilerini görmeye gelenlere en sevdikleri şarkıları seslendirdi.

Bodrum’un ilk sahnesi

Sefo, geçtiğimiz hafta sonu Kerki Solfej’in ev sahipliğinde düzenlenen Bodrum Antik Tiyatro BtcTurk PRO Sahnesi’nde ilk kez sahne aldı. Sefo, “Sizinle böyle büyük bir sahnede tanıştığım için çok mutluyum” dedi. Yaklaşık iki saat boyunca şarkılarını seslendiren ünlü rapçi, “Bilmiyorum?” yorumunu yeniden yorumladı. Hayranlarından yoğun istek.

doğum günü sürprizi

Mabel Matiz, dün akşam Harbiye Cemil Topuzlu BtcTurk PRO açık hava tiyatrosu sahnesinde üçüncü kez hayranlarının karşısına çıktı. Seyirciyi ‘Kumaşta kırmızım var’ şarkısıyla karşılayan Matiz, “Şarkılar birlikte söylenince daha iyi oluyor. Bu gece sizi gündelik hayatın tantanasından birkaç saatliğine de olsa uzaklaştırmak istiyoruz.” dedi. 31 Ağustos’ta yeni dönemini kutlayan Mabel Matiz’in hayranları da açık hava doğum günü şarkıları verdi.

Shakira gibi dans et

Ayta Sözeri, Kerki Solfej tarafından düzenlenen Bodrum Antik Tiyatro BtcTurk PRO Sahnesi’nde “Açık Hava Kumarhanesi” konseptiyle sahne aldı. Sözeri yaptığı dansıyla hayranlarından alkış aldı. Şarkıcı, “Bazen rüyalarımda Shakira gibi dans ediyorum” dedi. Yaklaşık iki saat sahnede kalan Sözeri, programını “Yanalım Yanalım” şarkısıyla sonlandırdı.

Kaynak: Özgürlük

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu