Ekonomi

Amazon.com.tr’nin okula dönüş fırsatları devam ediyor

Amazon.com.tr’nin prestijli global ve yerel markaların binlerce ürününde yüzde 60’a varan indirimler sunduğu okula dönüş fırsatları devam ediyor.

Amazon.com.tr tarafından yapılan açıklamaya göre, Amazon.com.tr müşterileri; Bilgisayar, gıda, ofis ve kırtasiye ürünleri, kitap, giyim, oyuncak ve daha birçok üründe yüzde 60’a varan indirimlerden yararlanmaya devam ediyor. son an okul ürünlerini cazip fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Amazon.com.tr okula dönüş fırsatları arasında bilgisayar kategorisindeki seçili ürünlerde yüzde 30’a varan indirim, seçili ders kitaplarında yüzde 40’a varan indirim, market alışverişi ve seçili kalemlerde 100 TL’ye sepette 20 TL’ye varan indirim yer alıyor. ve yazı: okul malzemeleri ve okul kırtasiye ürünlerinde %50’ye varan indirim kampanyaları vurgulayın.

Amazon Prime üyeleri kampanya boyunca binlerce özel indirimden, ücretsiz aynı gün, ertesi gün ve iki gün içinde teslimat seçeneklerinden, Prime Video ve oyunlarla çok çeşitli popüler film ve TV şovlarına sınırsız erişimden ve ücretsiz oyunlardan yararlanır. Prime Gaming ile oyun içeriği. dahil olmak üzere birçok ayrıcalıktan yararlanmaya devam ediyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu