Gündem

ANNESİNİ DARBEDEREK ÖLDÜRDÜĞÜ İLERİ SÜRÜLEN ŞÜPHELİ ADLİYEDE

entelektüeltr Nazilli Cinayet şüphesiyle evinde ölü bulunan Ayşe Baytok’un (60) oğlu Mustafa Baytok (39), emniyetteki işlemlerinin ardından sevk edildiği mahkemede tutuklandı. Açıklamasında annesini öldürdüğü iddialarını kabul etmeyen Baytok, annemle sık sık görüştü. Kavga etmek yapardık. Birkaç gün önce yine kavga ettik. Kafama tabak fırlatınca bana tokat attı. Evden çıktığımda iyiydim. Daha sonra onu görmedim. 12 Eylül’den beri eve gelmediğini söyledi.

‘SAVAŞ OLDUĞUM’ İDDİASI YANLIŞ OLDU

Öte yandan polis tarafından yürütülen soruşturmada, Mustafa Baytok’un Kurtuluş Mahallesi’nde 13 Eylül’de tanımadığı 3 kişi tarafından dövüldüğü yönündeki suçlamaların asılsız olduğu ortaya çıktı. Bölgedeki güvenlik kameralarının kayıtlarını inceleyen ve çevredekilerin bilgisine başvuran polis, o sırada o bölgede herhangi bir olay olmadığını belirledi.

SERVİS ŞOFÖRÜNÜ bıçakla YARALANDI

Annesini döverek öldürdüğü iddiasıyla tutuklanan Mustafa Baytok’un 10 Haziran’da Atatürk Bulvarı’ndaki tartışmada kendisine tokat atan servis otobüsü şoförü Uğur E.’yi yan tarafından bıçakla yaraladığı ortaya çıktı. Yaralandıktan birkaç gün sonra polise teslim olan Baytok’un, savcılığa verdiği ifadenin ardından yaralanan Uğur E.’nin şikayet etmemesi üzerine serbest bırakıldığı öğrenildi.

ANNESİNİ SAVAŞLA ÖLDÜRDÜĞÜ İDDİASI MAHKEMEDE

ANNESİNİ SAVAŞLA ÖLDÜRDÜĞÜ İDDİASI MAHKEMEDE

ANNESİNİ SAVAŞLA ÖLDÜRDÜĞÜ İDDİASI MAHKEMEDEANNESİNİ SAVAŞLA ÖLDÜRDÜĞÜ İDDİASI MAHKEMEDE

Demirören Haber Ajansı – Son dakika haberi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu