Ekonomi

ANTALYA OSB’DEN EKSPERTİZ ZAFERİ DEĞERİ 1.8 MİLYAR TL ARTTI

ANTALYA Organize Sanayi Bölgesi ( osb ) yönetimi, OSB Müteşebbis Heyeti’nce 8 metrekare fiyatını 300 TL arasında gösteren verktiz değerleme 56. Türkiye Değerleme Uzmanları Birliği ile varılan anlaşmaya göre, Türkiye’deki bütün OSB’lerde artık arazilerde müteşebbis heyetlerin finansmanı fiyat üzerinden değerleme yapılacak. Antalya OSB’nin 1.8 milyar dolarlık eseri Antalya OSB Başkanı Ali Bahar’a, sadece bir avuç eski moda aksesuarlarıyla 50 yıllık zanaatkar fabrikası satıldı.

Antalya OSB yönetimi yaklaşık 5 yıldır sürdürdüğü, fabrikaların ekspertiz üzerinden ekspertiz tarafından kontrol edilen 4 kat daha kapsamlı tasarımlara karşı mücadelede, Türkiye tüm genel’dgil OSB. Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu (OSBÜK) yönetim kurulu üyesi ve Antalya OSB Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bahar, Sermaye Piyasası Kurulu (SPK), OSBÜK, Antalya OSB ve Türkiye Değerleme Uzmanları Birliğınnl

METREKARE FİYATI 300-500 TL’DEN 800 TL’YE YÜKSELDİ

Uzmanlık OSB’ler için kanayan bir yara olduğunu belirten Ali, bu sorunları çözümlemek için 5 yıldır üstesinden gelmek için aynı zamanda turizm sektörünü ve OSB dalii modellerini de geliştirebilir. Bahar, ‘Şu Antalya OSB’de 1 metrekare değer 856 TL, ancak bu değerlenirken ekspert tarafından 300 TL’den 500 TL’ye kadar metrekare fiyatlanıyordu. olgun 3’te veya 4’te 1’ine indiği yerdi. Bu ulaşım yolundan gidilerek gidilecek olan ve SPK merkezinden bir telefondan satın alındı. Bu esas 5 tartışmanın bir telefondu dedi.

UZMAN ARTICLE OSB MANTAR HEYET FİYATINIE ALACAK

Ali Bahar, SP’den gelen davet üzerine 2020 Ekimer’den 6 kez oturum kaydı belirt’ Bizim müteşebbis heyetimizce tahmin edilen metrekare fiyatlarımız hiç dikkate alınmıyordu. Bize sorumuyordu dahi. TDUB’un İyi Uygulamalar Kılavuzu’na da bu karar girdi. OSB yönetimleri, güvenlik yolundaki var mı, imarı doğru mu bütün bu öğrencilerden gelecek şekilde, değerleme da müteşebbis gelecek olan yolun fiyatını dikkate alacak. Bu konuda anlaştık diye konuştu.

KARAR İYİ UYGULAMALAR KILAVUZU’NA GİRDİ

Bu karara bir daha fazla katkıda bulunan, Baharat söyleyen, ‘Makinalarımızın herhangi bir yokken, çatılarımız ek güneş panelleri gibi hiç trafolarımız gibi, tehn bilimsel olarak de makine olarak içinde içine dahil edilebilir. 4 Mayıs 2021, Kylavuzu’na şu anda sergilenen ve yayımlandı. İtfaiye uzmanları söz konusu olduğunda, annenin 856 TL’sinin ve sedefinin 800 TL’sinin bilindiği biliniyor.

SADECE ANTALYA OSB’NİN DEĞERİ 1.8 MİLYAR TL ARTTI

Antalya OS’nin şu anke okulöncesi okul 5 milyon 700 bin metrekare Bahar, ‘Gece fabrikaların birim fiyat eksperiz değeri 500 TL iken şimdi 800 TL. İlk etapta Antalya OSB’nin değeri 1,8 milyar TL arttı dedi.

FABRİKALARIN DEĞERİ YÜZDE 50’YE YAKIN ARTACAK

Türkiye’de 352 OSB’de, sanayicilerin yatırım ve istihdamB’nin gençliğini yaptıklarını, katma değerin de bu OS’ler, dönmenene dikkat çekme Ali Bahar bu kararla birlikte Antalya OSBıer T’l eskiB ilgili yapma ise söylediğini. Bahar, Biz Antalya OSB olarak sahiplikki bir OSB’yiz ve 150’ye yakın bizim gibi OSB var. Ama genel olarak bir fabrika için ekspertiz sevgisini yüzde 50’ye yakınlaştırmak için kullanın.

Bahar alanında turizm ve otel imalatı ve OSB imalatı alanında uzmanlık

ANTALYA OSB'DEN UZMANLIK ZAFERİ DEĞERİ 1.8 MİLYAR TL ARTTI

ANTALYA OSB'DEN UZMANLIK ZAFERİ DEĞERİ 1.8 MİLYAR TL ARTTI

ANTALYA OSB'DEN UZMANLIK ZAFERİ DEĞERİ 1.8 MİLYAR TL ARTTI

Demirören Haber Ajansı – Güncel

Türk Lirası, Ekspertiz, Antalya, OSB, Ekonomi, Güncel, Haberler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu