Magazin

Aslıhan Doğan Turan: Küçük kavgalar, ilişkiyi dinamik tutuyor!

Sarı-Kırmızı Topçu, eşinin YouTube kanalına konuk oldu.

Sarı-Kırmızı Topçu, eşinin YouTube kanalına konuk oldu. Aslıhan, “Bugünlerde evlilikler zor. İnsanlar en ufak bir olayda boşanıyor. Zaman zaman da tartışıyoruz. Sanırım bu küçük kavgalar ilişkiyi dinamik tutuyor.”

Arda, “Şansımız, eğlenceli bir çift olmamız. Birbirimize âşığız. Saygılı ve hoşgörülüyüz. Kalabalık aile hayatını seviyoruz” dedi.

EVİN KAPILARINI AÇTI

Galatasaraylı yıldız oyuncu Arda Turan e Aslıhan TuranMuhteşem ev belli oldu. Aslıhan Turan, Youtube sayfasında evini tanıttı. Her ayrıntıyla tek tek ilgilendiğini söyleyen Turan, çocuklar için özel alanlar oluşturduğunu söyledi.

İşte Arda ve Aslıhan Turan’ın muhteşem evi…

Evinin oturma odasını ilk kez tanıtan Turan, “Bu ev renksiz bir ev değil, koyu renklere sahip bir ev. Evin çoğu ahşap olduğu için biraz ferahlık getirmesini tercih ediyoruz. ev.Biraz farklı şeyleri severim.Gittiğim ve gördüğüm evlerde hep aynı şeyleri görüyorum.Bu şekilde yapmaya karar verdik.Bu basit ve basit ama net bir ev.

Salonda Arda ve eşi Aslıhan’ın sıklıkla kullandığı büyük bir şömine var.

Turan, eve 6 ay önce taşındıklarını ve uzun süre bu evde kalmayı planladıklarını belirtti. “Evin yaşamla daha iyi olacağına inanan bir insanım.” Buraya taşınalı altı ay oldu… Oturma odasını tasarlarken iki çocuğumuz olduğu için planlarımızı buna göre yaptık. Genelde bu salonda Arda ile vakit geçiriyoruz. Kazalara karşı önlem olarak sehpaların köşelerini yuvarlattık. Küçük sanat eserleri toplamaya başladık. dedim.

Evin diğer lobisini gösteren Turan, “Ailece vakit geçirdiğimiz ve çocukların yemek yediği salon burası. Kalabalık masaları sevdiğimiz için yemek masamız 12 kişilik olarak tasarlandı. Burası burası. Yaz aylarında vaktimin çoğunu evde ve bahçede geçiriyorum.”

Koridorun ortasındaki piyano tamamen dekoratif amaçlı kullanılmış…

Mutfağında bar taburesi kullanan ünlü isim, “Gereksiz görünebilir ama hiç de değil. Oturduğunuzda arkanıza yaslanabilirsiniz, gerçekten çok rahat. Bazen burada öğle yemeği yeriz. Çok endişeliyim. Dolabın tasarımı hakkında.O yüzden pek fazla eşya göremeyebilirsiniz, genellikle kullanacağım şeyleri düşünürüm.’ dedi.

Evin birinci katı esas olarak yetişkinleri ve misafirleri cezbetmektedir. İkinci katta çocuklar için oyun alanları bulunmaktadır.

Evin üçüncü katını onlar için tasarlayan Aslıhan Turan, eşinin soyunma odasını da sergiledi. Bütün kışı triko, tişört ve sweatshirtlerle geçirebilirim ama Arda odasında çok çalıştı.

Galatasaray kaptanı Arataş Turan, takımının logosunu evinin girişine koydu.

Üç katlı köyde bir de asansör var… Turan, çocukların güvenliği için asansörü fazla kullanmadıklarını söyledi.

Temizliğe büyük önem veren Aslıhan Turan, mutfağın bir bölümüne çanak çömlek yaptırmış…

Mutfaktan bahçeye açılan bir kapı ve yemek odası da bulunmaktadır.

Bahçede oturma grubu ve iki ayrı şömine bulunmaktadır. Turan, şömine yakmayı çok sevdiğini ve sıcakken bile kullandığını söyledi. Ayrıca bahçede greyfurt, erik ve birçok çiçek çeşidi bulunmaktadır.

Hamza ve Asil’in çocukluklarının siyah beyaz fotoğrafları, çocukların kat giriş duvarını süslüyor.

Odadaki sadeliğin taraftarı olan Turan, odaya televizyon alıp almama konusunda “kararsız” olduğunu söyledi.

Kaynak: Özgürlük

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu