Magazin

“Benden Ne Olur” filminin fragmanına Hazal Kaya’nın öpüşme sahneleri damga vurdu

Ünlü oyuncu İlker Kızmaz’ın eşi Aslı Kızmaz’ın yazdığı “Benden Ne Olur” kitabı beyazperdeye uyarlanıyor. Bir süredir hazırlıkları devam eden filmin ilk fragmanı da yayınlandı. Ünlü oyuncu Hazal Kaya ve Onur Tuna’nın öpüşme sahneleri, sinemaseverlerin merakla beklediği filmin fragmanına damgasını vurdu.

Hazırlıkları biraz zaman alan ‘Bana Ne Oldu’ filminden ilk görüntüler yayınlandı. oyuncu İlker KızmazAslı Kızmaz’ın kitabından uyarlanan filmin fragmanı dikkat çekti. Çıkış tarihi henüz belli olmayan film fragmanındaki ünlü oyuncu Hazal Kaya partnerle ton balığısamimi sahneler

PERSONELDE ÜNLÜ İSİMLER VAR

Kendi başarı hikayesini anlatmak isteyen Sertab’ın zor ama eğlenceli bir hayat hikayesini konu alan Bana Neler Oluyor filminin oyuncu kadrosunda Enis Arıkan, Hazal Kaya, Onur Tuna, Elçin Afacan, Selin Şekerci ve Nur Fettahoğlu yer alıyor. Aslı T. Kızmaz’ın aynı adlı romanından beyaz perdeye uyarlanan filmin ilk fragmanı paylaşıldı. Çıkış tarihi hakkında kesin bir bilgi verilmeyen film şimdiden sinemaseverleri heyecanlandırmayı başardı.

FİLMİN KONUSU NEDİR?

What Happens With Me kitabı, hayatlarında büyük başarılara imza atmış kadınları eleştiren ve hayattaki yerlerini sorgulayan pervasız bir kadının hikayesini anlatıyor. Aşkı, eğlenceyi ve iş hayatını bir araya getiren kitap, afacan bir hikaye sunuyor.

Hazal Kaya'nın öpüşme sahneleri filmin fragmanına damga vurdu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu