Magazin

Bensu Soral ve Hakan Baş çiftinden üzücü haber

Son olarak Cam Tavanlar yaz dizisinde rol alan Bensu Soral ile 3 yıldır evli olduğu eşi Hakan Baş’ın çocukları nedeniyle ayrıldığı iddia edildi.

Mağaza Kamera arkası konuşmasına göre, baba olmak isteyen 38 yaşındaki Hakan Baş, bu arzusunu uzun süredir eşiyle paylaşıyor. Ancak kariyerini ön planda tutan 30 yaşındaki güzel oyuncunun şu yanıtı verdiği biliniyordu: “Benim için erken, hala yapacak işlerim var. Şimdi, eğer anne olursam kariyerim devam edecek. Sonuç olarak.”

BOŞANMAYA KARAR VERDİLER

TV8’de yayınlanan 2. sayfanın Haberlerona göre; Evliliklerini kurtaramayan çift boşanma kararı aldı.

Hakan Baş ve Bensu Soral, davayı açmak için avukatlarıyla görüşmeye başladı.

NE OLDU?

Bensu Soral ve Hakan Baş 2018 yılında görkemli bir törenle dünyaevine girmişti. Bir süredir birlikte görünmeyen çiftin evliliğinde kara bulutların dolaşmaya başladığı söylendi…

İlk olarak Hakan Baş, gece kulübünde Mira Ceren ile samimi bir şekilde eğlendi. Haberler Okorrino.

Daha sonra Snob dergisi, Bensu Soral’ın eski yıldız ortağı Kubilay Aka’nın yanındaki bir binanın çatısında çekilen fotoğraflara geldi.

Çok geçmeden Bensu Soral ve Hakan Baş ortak bir açıklama yaptı: “Evliliğimizle ilgili şu anda hassas bir süreçteyiz. Biraz zamana ve hassasiyetinize ihtiyacımız var.” dedim.

Tüm bu yaşananların ardından evliliklerini kurtaramayan çift, boşanma kararı aldı.

Başrollerini Kubilay Aka ve Bensu Soral’ın paylaştığı Cam Tavanlar dizisi sadece 8 bölüm sürmüştü. Geçen ayki cam tavan finalinin ardından konuşan Soral, “Bütün finaller yeni bir başlangıç. Bu yolculuğa benimle çıkan sevgili ortağım Kubilay Aka’ya ve ardından her şeyi kolaylaştıran çılgın yönetmenime teşekkür ediyorum. Benim için ve tükenmez pozitif enerjiniz için. Sizinle olmak. Harikaydı” dedi.

“ENCANTOME KUBİLAY”

Bensu Soral, Aka’yı Camda Tavan dizisindeki partneri Kubilay Aka’yı överek, “Enerjimiz iyi. Enerjimiz iyi. Kubilay’ı çok sevdim. Kendimi şanslı hissediyorum” dedi.

Snob Dergisi – Dergi Haberleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu