Magazin

Berk Atan ve Selin Yağcıoğlu cephesinde flaş gelişme

Oyuncu Berk Atan, geçtiğimiz hafta ayrıldığı kızı Su ile verdiği poza kayıtsız kalmadı. Yağcıoğlu ve Atan barıştı mı? İşte cevap…

2012 yılında Best Model birincisi olduktan sonra oyunculuğa geçti. Berk Atan ile birlikte Selin Yağcıoğlu Hakkında çıkan aşk dedikoduları doğru çıktı. Çift, son aylarda sosyalleşiyor. medya Sendikasını hesabından paylaştıkları paylaşımla duyurdu.

yaz sezonu KaynakHayatlarını İstanbul’da geçiren çiftten Atan, sevgilisine evlenme teklif etti ve ‘Evet’ yanıtı veren Selin Yağcıoğlu, tektaşını parmağına taktı.

Ancak çift geçen hafta ayrıldı. HaberlerGelmiştim. Berk Atan ve Selin Yağcıoğlu, sosyal medya hesaplarından yaptıkları açıklama ile aşklarına son verdiklerini açıkladı.

Bir çocuğun annesi Yağcıoğlu, “Berk Atan ile ilişkimizi karşılıklı konuşarak sonlandırdık. Kendisine bir ömür sağlık ve mutluluklar dilerim” dedi; Bu arada Berk Atan, “Selin ile ilişkimizi konuşarak bitirdik” mesajını yayınladı.

“DÜNYANIN EN GÜÇLÜ KADINLARINDAN BİRİSİNİZ”

Yağcıoğlu, ayrılık sonrası kızının doğum gününü Instagram’da kutladı. Atan ise Su ile karaya çıkan Selin Yağcıoğlu’nun pozisyonuna kayıtsız kalmadı.

Yağcıoğlu’na seslenen ünlü oyuncu, “Selin sen dünyanın en güçlü kadınlarından birisin. Su çok şanslı senin gibi bir annesi olduğu için. Her şey bir yana, su bir yana. Bunu daha iyi biliyorum.” yorumladı.

Ünlü çiftin ilişkilerine bir şans daha verdiği iddia edildi.

Barışma talebinin ardından gözler ünlü çiftin açıklamasına çevrildi.

Berk Atan ve Selin Yağcıoğlu'nun önünde flaş gelişme
Berk Atan ve Selin Yağcıoğlu'nun önünde flaş gelişme
Berk Atan ve Selin Yağcıoğlu'nun önünde flaş gelişme
Berk Atan ve Selin Yağcıoğlu'nun önünde flaş gelişme

Kaynak: Züppe Dergisi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu