Magazin

Beyonce ve Jay Z tatilde: Yarım milyarlık keyif

AKDENİZ’E AÇILDILAR

2008’den beri evli Beyonce e Jay zarkadaşlarıyla yaptığı Avrupa tatillerinden. Fransa ayağındaki lense sıkıştı. Côte d’Azur’dan lüks bir yatla yola çıkan ünlü çift, paparazzileri yalnız bırakmadı. O yat gezisinin her anı fotoğraflandı.

JEFF BEZOS ‘MEGA YAT

Birleşik servetleri 1 milyar doları aşan Beyonce ve Jay Z, önceki gün dünyanın en zengin iş adamlarından Jeff Bezos’un mega yatına binmişti. Akdeniz turda görüldü. Çifte bu gezide Amerikalı aktör Richard Lawson eşlik etti.

BİR CAN YELEĞİ GİYİYORLAR

Beyonce ve Jay Z, Akdeniz’in kollarında biraz zaman geçirdiler ve jet ski yapmanın tadını çıkardılar. Çift asistanlar yattan ayrılmadan önce can yeleklerini giydiler. Bir süre denizin keyfini çıkaran Beyonce ve Jay Z, yatlarına döndü.

ŞAPKA VE GÖZLÜK HİÇBİR ZAMAN ÇIKMAZ

Beyonce’nin eşi Jay Z ile yatta vakit geçirirken ve jet ski ile seyahat ederken tunik, beyzbol şapkası ve güneş gözlüklerini çıkarmadığı görüldü.

MEGA YAT ÇOK İLGİ GÖRDÜ

Ünlü çiftin konukları Lawson ile birlikte denize açıldıkları mega yat da en az onlar kadar ilgi gördü. Jeff Bezos’un sahibi olduğu bu yat, büyüklüğü ve imkanlarıyla da dikkat çekiyor. Bizos’a 354 milyon dolara mal olduğu iddia edilen yat, kendisine yaklaşık 500 milyon dolar gelir de sağlıyor. Bu yatı kiralayan ünlüler, her fırsatı değerlendirerek lüks bir tatilin keyfini çıkarıyor.

YEDEK YAT HELİKOPTERİ MEVCUTTUR

Bezos yatı, dünyanın en büyük ve en büyük teknik yatı olarak bilinen Siyah İnci’den esinlenerek inşa edildi. 127 metre uzunluğundaki yatta diğer pek çok olanağın yanı sıra bir helikopter pisti de bulunuyor. Hemen bir hatırlatma yapalım. Ana yatın gövdesinde üç dev yelken direği bulunduğundan pist yoktur. Heliport, daha küçük destek yatında bulunur. Beyonce ve Jay Z’nin tatillerini keyifle geçirdikleri bu süper yatın, tanınmış ve deneyimli bir firma tarafından birkaç yıl içinde Hollanda’da inşa edildiği iddia ediliyor.

ÜÇ ÇOCUKLU MUTLU AİLE

Müzik dünyasının en çok kazanan çiftlerinden biri olan Beyonce ile Jay Z 2004’ten beri birlikteler. Çift 2008’de evlendi. Beyonce ve Jay Z’nin Blue Ivy adında 9 yaşında bir kızları ve 4 yaşında ikizleri var. Efendim ve Rumi, bir çocuk ve bir kız.

Hürriyet – Dergiden haberler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu