Magazin

Bir ömre ‘evet’ diyebilmek için bir yıl beklediler

Taç virüsü salgını kapsamında uygulanan kısıtlamalar nedeniyle geçen yıl yapılması planlanan düğünlerini erteleyen Arda Çimencioğlu ve Aslı Utaş, bir yıl sonra ömür boyu ‘evet’ diyerek dünya evine girdi.

Taç virüsü salgını kapsamında getirilen kısıtlamalar nedeniyle planladıkları düğünlerini geçen yıla erteleyen Arda Çimencioğlu ve Aslı Utaş, bir yıl sonra ömür boyu ‘evet’ diyerek dünya evine girdi.

İzmir’den iş kadını Arda Çimencioğlu ile özel bir şirkette çağrı merkezi görevlisi olarak çalışan Aydınlı Aslı Utaş, evlilik törenleriyle hayatlarına katıldı. Üniversitede başlayan aşklarını evliliğe dönüştüren genç çiftin düğünü, Corona virüsü salgını bağlamında uygulanan kısıtlamalar nedeniyle bu yıla ertelendi. Dünya evine girmek için bir yıl beklemek zorunda kalan çift, kısıtlamaların kalkmasının ardından yeniden nikah tarihi belirledi. Çimencioğlu ve Utaş çifti, birer hafta arayla Aydın’ın Nazilli ilçesinde ve ardından İzmir’in Balçova ilçesinde arkadaşlarıyla nikah masasına oturdu. Nazilli’nin düğününde arkadaşlarının havaya fırlattığı damat Çimencioğlu’nu görenler, çift nikah salonunda inlerken, “Bir yıl bekleyen damat mutlu bir şekilde havaya uçtu” yorumunu yaptı. İzmir’deki nikah töreninde “evet”iyle.

Her iki düğünde de gece geç saatlere kadar eğlenen Çimencioğlu ve Utaş çifti, “Geçen yıl düğünü kutlamayı planlamıştık. Ancak uygulanan kısıtlamalar nedeniyle ileri bir tarihe ertelemek zorunda kaldık. Normalleşme ile birlikte döneminde kısıtlamalar kaldırıldı ama bu sefer nikah salonları çok doluydu. “Bir yıl gecikmeli de olsa düğünü kutladık. İki özel günümüzde bizleri yalnız bırakmayan tüm ailemize ve dostlarımıza teşekkür ederiz” dedi.

Söylemek için bir yıl beklediler
Söylemek için bir yıl beklediler
Söylemek için bir yıl beklediler
Söylemek için bir yıl beklediler

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu