Magazin

Buket Aydın’dan canlı yayında çok konuşulacak aldatılma itirafı: İhaneti mesajla yakaladım

Haberler hoparlörler Ramo AydınTV8’de yayınlanan Müge ve Gülşen ile 2. Sayfa programına konuk oldu. Canlı yayında hayatından bahseden Aydın, daha önce yaşadığı bir ihaneti de tüm detaylarıyla anlattı.

“Bir davranış yaşadım ama kin tutmuyorum”

“Hiç Aldatıldınız mı?” Sunucuları Soru üzerine konuşan Buket Aydın, “İhanet yaşadım… Kızdım, üzüldüm ama bir süre sonra bir şeyler oluyor, hiçbir anlamı yok. Ben şeylerin acısıyla yaşayan bir insan değilim. Unuturum. Çabuk, kin tutmuyorum. Hepsi kendin için yap. İhanet daha ilk aşamada. Şok edici. Hele benim araştırmam… Bu sorunlar mutlaka benim üzerimden geçecek.”

Buket Aydın'ın canlı yayında konuşulacak aldatma itirafı: Bir mesajla ihaneti yakaladım

“KAFAMI DÖNDÜĞÜMDE TELEFONDAKİ MESAJ YOLUYLA DAVRANIŞ YAPABİLİRİM”

“İhaneti bir mesajla yakaladım. Hayatımdaki kişinin telefonuyla uğraşmam. Telefon bir yerde duruyordu, ışık yandığında başımı çevirdim ve gördüm. Biraz daha bakınca , konu gün ışığına çıktı.Yazar bunu kendi kendine yapıyor.Sonunda kendine acıyor.İhanet günün sonunda ona bir yük oluyor.İlk başta öyle görünmüyor ama biri ihanet eden her zaman acı çeker … “

“SİYAH PROPAGANDA İLE SALDIRI YAPILMIŞTIM”

Boşandıktan sonra üzülen ve incinen Buket Aydın Haberler “İhanet suçlamaları beni çok rahatsız etti. Hayır, oradaydım, boşandım falan… Böyle bir şeyi asla kabul etmem. Ne bana yakışır ne de karşı tarafa yapmam. Açıkçası öyle olmasını umuyordum. . Haberler Çıkmasına şaşmamalı. Bir şirkette işe başladım. İnsanların bana karşı olumsuz bir tutumu vardı. “O neden orada, biz değiliz? Alttan köpüren insanlarla sürekli kara propagandaya uğradım. Sürekli önüme olumsuz senaryolar konuldu. Herkesi Allah’a havale ediyorum. O süreçte ne oldu… Hayır. sadece evlilikle, boşanmayla, ilişkilerle ilgili” dedi.

Buket Aydın'ın canlı yayında konuşulacak aldatma itirafı: Bir mesajla ihaneti yakaladım

Haberler.com – Dergi Haberleri

Ecem Altan

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu