Magazin

Cömert Sharon Stone: Ödediği hesabın iki katı bahşiş bıraktı

ÖDEDİĞİ FATURADAN İKİ ŞEYİ SARDI

Birkaç gün önce sosyal medyadaki nezaket hakkında yaptığı paylaşımdan bahseden Stone, önceki gece öğle yemeği yediği bir restoranda ödediği miktarın neredeyse iki katı olan bir bahşiş bıraktı.

RESTORAN SAHİBİNİN SOSYAL MEDYADAKİ PAYI

63 yaşındaki Soho, Manhattan, New York, ABD’de bir restorana gitti. Sharon Stone burada yedim. Yediği içtiğine 250 dolar (yaklaşık 2.144 TL) ödeyen Stone, kendisine hizmet eden garsona belki de hayatının sürprizini yaşattı. Stone, garsona 600 dolar (yaklaşık 5.000 147 TL) bahşiş bıraktı. Stone için olsaydı, restoran sahibi Keith McNally dışında kimseye açıklamazdım. Instagram Takipçileriyle paylaştı.

“Yeminimi bozacağım”

Stone’un yemek yediği restoran dışında başka restoranları da bulunan 70 yaşındaki McNally, Instagram’a şunları yazdı: “Ünlü müşterimizin adını asla açıklamayacağıma dair yeminimi bozacağım. Çünkü dün geceki müşteri çok cömert davranan Sharon Stone’du. . garsonuyla “. Keith McNally, “Garsona 250 dolarlık banknot için 600 dolar bahşiş verdi” diye yazdı. mesajına devam etti. McNally mesajına devam ederek, yazısında Stone’un restoranın dış mekan bölümünde oturduğunu vurgulayarak şöyle devam etti: “Bayan Stone’un mahremiyetini şiddetle koruyacağım ve Temel İçgüdü yıldızının tam olarak nerede olduğunu açıklamayacağım. Ama sonunda o dördüncü masaya oturdu. soldaki. “

GÜZELLİK PAYLAŞIMINI PAYLAŞTILAR

Sharon Stone, önceki gün Instagram hesabının “nezaketini” paylaştı. Stone, “Birine zayıflıklarını hatırlatmak yerine gücünü ver” yazdığı bu yazıyla da dikkat çekti. Ünlü oyuncu, bahşişle garsonu şaşırttığı restoranda öğle yemeğinin ardından The Eyes of Tammy Faye’in galasına katıldı.

AİLE BÜYÜK AĞRI YAŞATTI

Sharon Stone ve ailesi, henüz 11 aylıkken hayatını kaybeden ünlü yıldız River’ın yeğeni ve vaftiz oğlu River’ın organlarının bağışlanmasıyla da gündemde. Stone, ET’ye yaptığı açıklamalarda River’ın bağışladığı küçük organlar sayesinde üç kişinin hayatının kurtulduğunu iddia etti. Ünlü oyuncu, yeğeni sayesinde bebeğinin ani ölümüyle ilgili çok şey öğrendiklerini vurguladı. Stone, “Ailemiz için gerçekten en büyük tesellilerden biri olan organ bağışı hakkında da çok şey öğrendik, çünkü vaftiz oğlumun kaybı üç aileyi kurtardı” dedi. Oyuncu, iki bebeği olan 45 yaşındaki bir adamın artık hayatta olmasa da Küçük Nehir sayesinde hayata tutunduğunu açıkladı.

SOSYAL MEDYA DUYURUSU

Sharon Stone, geçtiğimiz ay Venedik’te bir moda etkinliği için düzenlediği paylaşımda, erkek kardeşi Patrick ve eşi Tasha’nın küçük oğlu River’ın birdenbire birden fazla organ yetmezliğinin başlaması nedeniyle yoğun bakımda tedavi altına alındığını duyurmuştu. takipçilerinden dua istedi. Ancak küçük Nehir hayata dayanamadı ve sonuncusunu ilk doğum gününden kısa bir süre önce verdi. River’ın annesi Tasha da oğlunun hastalanması ve ölümüyle ilgili yaşadıklarını sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı. Üçüncü ve en küçük bebeği kollarından düşen acılı anne Tasha Stone, sosyal medya sayfasında River’ın organ nakli bekleyen üç farklı kişiye hayat verdiğini paylaştı. Aynı kullanım organ bağışı alanında faaliyet gösteren bir kuruluşun sosyal medya sayfasında da paylaşıldı.

ORGANLAR ÜÇ KİŞİYE HAYAT VERDİ

Sharon Stone’un kardeşi Patrick Stone’un eşi Tasha Stone, hayata dayanamayan 11 aylık oğlunun organlarının üç kişiye hayat verdiğini Facebook’tan duyurdu. Yaslı anne, “Artık River bir kahraman oldu. Çoğumuzun kendimiz için asla bekleyemeyeceği, ölümünden sonra bir katkı yaptı” diye yazdı. “Ve bize kısa yaşamların bazen en anlamlı olabileceğini gösterdi” diye ekledi.

“SENİNLE GURUR DUYUYORUZ” diyen Tasha Stone, “Tatlı çocuğumuzu kaybetmeden bir günümüz, bir saatimiz, bir dakikamız, bir saniyemiz olmayacak. Ama onun organlarının birinin vücudunda yaşadığını bilmek bizi biraz rahatlatacak. “

Hürriyet – Dergiden haberler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu