Ekonomi

CW Enerji, Türkiye’de ve uluslararası arenada 4 fuara katılacak

ANTALYA (AA) – CW Enerji, TürkiyeTürkiye’de ve yurt dışında düzenlenecek 4 fuara katılacak.

Şirketten yapılan yazılı açıklamaya göre şirket Amsterdam, Münih, İstanbul ve AntalyaSon teknoloji ile geliştirdiği ürünlerini düzenlenecek 4 farklı fuarda sergileyecek.

CW Enerji, 28-30 Eylül tarihleri ​​arasında Amsterdam’da güneş enerjisi çözümleri, 5-7 Ekim tarihleri ​​arasında Tuzla Expo Center’da enerji üreten fabrikalar zirvesi ve sergi, Intersolar 6-8 Ekim tarihleri ​​arasında Münih’te Avrupa 13 ve 15 Ekim tarihlerinde Antalya’da düzenlenecek olan AYF’nin 14. Kongresi ve Dünya Enerji Fuarı’na katılacak.

Açıklamada görüşlerine yer verilen CW Energy CEO’su Tarık Sarvan, sektörleriyle ilgili faaliyetlere aktif olarak katılmalarından endişe duyduklarını belirterek, “Fuarların hazırlıklarını tamamladık. Fuarların kalkınma için çok önemli olduğunu düşünüyoruz. “Firmalar bu etkinliklere katılma imkanı bulsalar da sektörel gelişmeleri de yakından takip ediyorlar. Sektörde lider bir firma olarak fuarlara en iyi şekilde hazırlanıyoruz. En son teknoloji ile ürettiğimiz ürünlerimizi fuarda sergileyeceğiz. fuarlar.” ifadeleri kullandı.

CW Enerji Türkiye'de ve yurt dışında 4 fuara katılacak

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu