Magazin

Deniz Akkaya’dan Selin Ciğerci ile ilgili bomba iddia!

ANKARA (Snob dergisi) – Show TV ekranlarında yayınlanan Bir Başka Güzel adlı defileyi kabul ettiği söyleniyor. Selin Ciğercikarşıtı Deniz AkkayaCiğerci’nin çocukların özel hayatları, Fetö bağlantıları ve cinsel kimlikleri nedeniyle ekran başında oldukları saatlerde ekranda olmaması gerektiğini savunuyor.

KULLANILAN ŞOK İFADELER

Deniz Akkaya, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Değerli izleyiciler, günlerdir tartıştığımız konu bu, yani cinsel kimliğini pazarlamaktan başka hiçbir vasfı olmayan, terör örgütü Fetö ile ilişkisi bilinen, gündüzleri pornolarda dolaşan bu kişi. saatler, özellikle aileler ve çocuklar televizyon izlerken. AnkaraBugün Beyaz Tv kanalımdan gerekli kanalları almak için izin aldım. Yarın seninle olacağım. Yarın görüşürüz. “

Deniz Akkaya, Selin Ciğerci’nin 3 aylık mahkeme kararına uymadığı için 3 gün zorunlu hapis cezasına çarptırıldı. Geçen ay hüküm giyen Akkaya serbest bırakıldı.

Akkaya’nın cezaevinden çıktığı gün Ciğerci bir hamle daha yaptı. Ciğerci, avukatı Şeyda Yıldırım aracılığıyla Beykoz Asliye Hukuk Mahkemesi’nde Akkaya’ya 100 bin sterlin manevi tazminat davası açtı.

Dilekçede, Akkaya’nın uzun süredir Ciğerci’ye kin, nefret ve öfkeyle saldırdığı, ciddi hakaret ve iftiralarda bulunduğu belirtildi.

Akkaya’nın da tedbir yoluyla müvekkili hakkında internet, yazılı ve görsel medyada yazılı ve sözlü yayın yapmasının durdurulması istendi.

DENİZ AKKAYA SOSYAL MEDYA AÇIKLAMASI

Denin Akkaya'nın Selin Ciğerci'sine bombalı saldırı iddiası.

Denin Akkaya'nın Selin Ciğerci'sine bombalı saldırı iddiası.

Denin Akkaya'nın Selin Ciğerci'sine bombalı iddia!

Denin Akkaya'nın Selin Ciğerci'sine bombalı saldırı iddiası.

Denin Akkaya'nın Selin Ciğerci'sine bombalı iddia!

Snob Dergisi – Dergi Haberleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu