Gündem

DEÜ, Seferihisar’da öğrenciler için misafirhane oluşturdu

Dokuz Eylül Üniversitesi (DEU) Necat Hepkon spor Seferihisar ilçe yerleşkesinde Fen Fakültesi öğrencilerinin barınma sıkıntısı yaşamaları için misafirhane kurulmuştur.

DEÜ’den yapılan açıklamaya göre, DEÜ Fevziye Hepkon Spor Bilimleri ve Sporcu Sağlığı Uygulama ve Araştırma Merkezi’nin kuruluşunda, Necat Hepkon Spor Bilimleri Yüksekokulu öğrencilerinin Seferihisar’da konaklama sorunu yaşamaması için misafirhane kuruldu.

Açıklamada yer alan görüşler rektör Profesör Doktor. Öğrencilerinin her zaman yanında olduklarını belirten Nükhet Hotar, şunları kaydetti:

“Spor Bilimleri Fakültesi DEÜ Necat Hepkon öğrencilerimizin Seferihisar’da barınma sorunu yaşama ihtimaline karşı harekete geçtik. DEÜ Fevziye’ye kurduğumuz pansiyon ile öğrencilerimizin yeni eğitim öğretim yılına huzurlu bir başlangıç ​​yapmalarını sağlayacağız. Hepkon sporcularının spor bilimleri ve sağlığı araştırma ve uygulama Merkez Binası. Ailesi bize emanet edilen çocuklarımızın her zaman yanındayız.”

Açıklamada, DEÜ’ye bağlı öğrenci yurtlarında 4 Ekim 2021’de başlayacak akademik takvime kadar tüm eksikliklerin giderildiği ve yurtların bakım ve onarımlarının tamamlandığı belirtildi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu