Magazin

Emmy Rossum’un anneliğe giden yolculuğu: Adım adım doğuma

SOSYAL MEDYA’DA PAYLAŞIM 2017 yılında evlendiği Sam Esmail ile ilk bebeğini 25 Mayıs’ta dünyaya getiren 34 yaşındaki Rossum, kızının doğmasına kısa bir süre kala yaşadıklarını hayranlarıyla paylaştı.

SOSYAL MEDYADA PAYLAŞIN

2017 yılında evlendiği Sam Esmail ile 25 yıl geçirdik. Mayısİlk bebeğini dünyaya getiren 34 yaşındaki Rossum, kızı doğmadan kısa bir süre önce yaşadıklarını hayranlarıyla paylaştı.

İŞ GÜNÜNÜ DE GÖNDERDİ

Pek çok yapımının yanı sıra Utanmaz dizisiyle de anılmaktadır. Emmy Rossum, bu paylaşım için Amerika Birleşik Devletleri’nde Çalışan Kutlanan günü İşçi Bayramı olarak seçti. ikisi de ingilizce çalışan o doğum Bu yazıda yapmak anlamına gelen “iş” kelimesine de değindi. İlk kez Emmy Rossum annesi, hamileliğinin son anlarından doğuma kadar çekilmiş bir dizi fotoğraf sundu.

SİGORTA PLANI

Oyuncunun paylaştığı beş görüntüden ilki yüzünün yakından görünümü. Bu gönderide şunları yazdı: “İşçi Bayramı şerefine, doğum sırasında kırılan tüm damarlarımın bir fotoğrafı.”

HEYECAN VERİCİ MAÇ

İkinci fotoğrafıyla hikayeye devam eden 34 yaşındaki oyuncu, NBA play-off’larının ilk turunda tutkunu olduğu New York Knicks takımını Atlanta Hawks’a karşı izlerken rahatlamaya çalışırken görülüyor. Fotoğraf, oyunun ilk yarısında 23 Mayıs’ta, yani Samantha adlı bebeğin doğumundan tam bir gün önce çekildi.

‘BU KEZ DEVAM EDİYOR’

Emmy Rossum başka bir gönderide şöyle yazdı: “Doğum yapmadan önce uzun zaman oldu …”.

AYNA SELFIE’Sİ

Daha sonra beyaz bir tişört ve beyaz şort üzerine kot bir ceket giydiği gün çekilmiş bir ayna özçekimini yayınladı ve büyüyen göbeğini ortaya çıkardı. Doğumdan birkaç dakika önce Rossum, daha önce hiç yemediği bir yemek olan bir kova tavuk kanadı yediğini itiraf etti. O gönderide, “Sabah gidip bir kova tavuk yemek istedim. Hayatımda hiç tavuk kanadı yemedim, bu yüzden doğumun yaklaştığını fark ettim” yazdı.

GÖZSİZ GEBELİK

Shameless’ta Fiona Gallagher’ı oynayan Rossum ile yazar ve yönetmen Sam Esmail, dört yıllık bir çiftin ardından 2017’de evlendiler. Hamileliğini medyadan gizleyen çift, bebeklerinin doğumunun ertesi günü büyük sırlarını ortaya çıkardı.

İŞÇİ TATİLLERİ

İşçi Bayramı, emek hareketini ve işçilerin katkılarını onurlandırmak için Eylül ayının ilk Pazartesi günü Amerika Birleşik Devletleri’nde düzenlenen federal bir tatildir. Bu günü tatil olarak tanıyan ilk eyalet 1887’de Oregon’du.

Ülke genelinde giderek daha popüler hale gelen tatil, 1894’te Başkan Grover Cleveland tarafından federal bir tatil olarak tanınana kadar otuz eyalete yayıldı. Ancak federal yasalara göre bu tatil sadece federal işçiler içindir.

Kaynak: Özgürlük

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu