Magazin

Emre Aşık ve Yağmur Sarnıç çifti boşandı! 3 çocuğun velayeti babaya verildi

8 yıl önce nikah masasına oturan ve bu evlilikten 3 çocukları olan Emre Aşık ve Yağmur Aşık’ın çekişmeli boşanma davaları karara bağlandı. Boşanan çiftin çocuklarının velayeti baba Emre Aşık’a verildi.

Eski futbolcu Emre Aşık, mat Yağmur aşkı Yaklaşık 3 yıldır devam eden boşanma davası karara bağlandı. Mahkeme, gündemde olmayan çekişmeli boşanma davasında tarafların boşanmasına karar verdi.

“YENİ HAYATIM ÇOCUKLARIMI BEKLİYOR”

Ayrıca 3 çocuğunun velayeti baba Emre Aşık’a verildi. Seyirci çıkışında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Emre Aşık, “Artık çocuklarımla yeni hayatım beni bekliyor” dedi. Karara göre Yağmur Sarnıç, Cumartesi günü 09.00-18.00 saatleri arasında çocuklarını görebilecek.

Emre Aşık ve Yağmur Sarnıç çifti boşandı

NE OLDU?

Emre Aşık, üç çocuğunun annesi Yağmur Aşık’a 2019 yılında kendisini dolandırdığını, para sakladığını ve başka erkeklerle seyahat ettiğini iddia ederek çekişmeli boşanma davası açtı. Boşanma davaları gerçeklerle başlayan çift, birbirlerine çok sayıda dava açarken, Yağmur Aşık’ın Emre Aşık’ın karısını öldürmek için bir katil bile tuttuğu iddia edildi.

Emre Aşık ve Yağmur Sarnıç boşandı!  3 çocuğun velayeti babaya verildi

GELİNİNİZİN YAĞMUR Sarnıcı GEBELİKLERİ?

Boşanma davası sonuçlanmadan Baycan Şenürek ile aşk yaşamaya başlayan Yağmur Aşık’ın hamile olduğu iddia edildi. Sevgili, bir süredir aşık olduğu sevgilisine de “Leon benim kocam” diye hitap eder. Bebek beklediği belirtilen Yağmur Aşık, hamilelik iddiasıyla ilgili henüz açıklama yapmadı.

Emre Aşık ve Yağmur Sarnıç boşandı!  3 çocuğun velayeti babaya verildi
Yağmur Sarnıcı ve Baycan Şenürek
Emre Aşık ve Yağmur Sarnıç boşandı!  3 çocuğun velayeti babaya verildi

Kaynak: Demirören haber ajansı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu