Magazin

Esra Kazancıbaşı’ndan eşi Rasim Öztekin’e duygusal mesaj

Usta oyuncunun eşi Esra Kazancıbaşı, evliliklerinin 16. yılını Instagram hesabından yaptığı duygusal bir mesajla kutladı.

Usta oyuncunun eşi Esra Kazancıbaşı, Instagram evliliklerinin 16. yılını hesaplarından duygusal bir mesajla kutladılar.

HANİ 16 YILIMIZI BU DÜŞÜK KOKUYLA KUTLAYABİLİR MİYİZ? ‘

Rasim Öztekin ile düğün fotoğraflarını yayınlayan Kazancıbaşı, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

Yarın evliliğimizin 16. yıl dönümü. Doğum günümde ilk kez yalnızım ve sensizim.

Ege Denizi’nin mavisi ile zeytin ağaçlarının buluştuğu o şirin koyda otelde 16. yılımızı kutlayacak mıydık? Biliyor musunuz, orta yaştan yaşlılığa giden yolda, geçmişte, bugün ve yarın olduğu gibi “hastalıkta sağlık” diyerek ellerimizi hiç bırakmaz mıydık? Birlikte nasıl yaşlanacağız? Ya tüm gün mayonuzla yüzebileceğiniz ve küçük bahçenizi hortumla sulayabileceğiniz deniz kenarında bir evimiz olsaydı?

Artık ne sen, ne hayallerimiz, ne de her evlilik yıl dönümünde bize gönderdiğin kıpkırmızı ya da pembe güller. Evliliğimizin bu yıl dönümünde gözlerine değil gökyüzüne bakarak aşkımı fısıldadım.

Neyse ki eş, ortak, sırdaş, arkadaş, sevgili ve hayat arkadaşı olduk. Hayattaki asil ve omurgalı duruşuna, dürüstlüğüne, hayata pozitif bakışına, zekana, neşene, iyi ve temiz yüreğine hayran olduğum Rasim’im, sesim, “Seni çok seviyorum”.

Hastanede o gün hemşirenin getirdiği alyans parmağımda ve senin büyük aşkın kalbimde. Mutlu evlilik yıldönümleri, aşkım!

Kaynak: Özgürlük

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu