Sağlık

Estetik turizmi gelişiyor: Türkiye dünyada ilk 3’te

Estetik turizmi gelişiyor: Türkiye dünya sıralamasında ilk 3’te Ünlü güzellik uzmanı Akbaş: “Plastik ve kozmetik cerrahi, Türkiye’nin dünyada tanınmasına ve sevilmesine büyük katkı sağlıyor” “Türkiye estetikte dünyada ilk 3’te yer alıyor ve plastik cerrahi “Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Doç. Dr.

Estetik turizm gelişiyor: Türkiye dünyanın ilk 3’ünde

Ünlü güzellik uzmanı Akbaş: “Estetik ve Plastik Türkiye’nin dünyada tanınmasına ve sevilmesine cerrahinin büyük katkısı var.

“Türkiye kozmetik ve plastik cerrahide dünyada ilk 3’te”

SAMSUN – Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Hayati Akbaş, yurtdışından pek çok kişinin estetik cerrahi için Türkiye’yi tercih ettiğini belirterek, “Estetik cerrahi, Türkiye’nin dünyada tanınmasına ve sevilmesine büyük katkı sağlıyor. Ülkemle de böyle bir camianın parçası olmaktan gurur duyuyorum. dinle.” dedi.

Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Hayati Akbaş, Türkiye’nin kozmetik ve plastik cerrahide dünyada ilk 3 arasında yer aldığını söyledi. Doktorların başarısı ile uygulanan plastik cerrahinin ekonomik açıdan daha uygun olduğunu iddia eden yurt dışından birçok kişi Türkiye’yi tercih ediyor. Akbaş, “Özellikle yaz aylarında yurtdışından pek çok kişi kozmetik operasyonları için Türkiye’yi tercih ediyor. Türkiye’nin bu kadar tercih edilmesinin birkaç nedeni var. Birincisi, Türkiye’de bu işi yapan doktorların Türkiye’deki arkadaşlara göre oldukça başarılı olması. Dünya Plastik cerrahi Türkiye Dünyanın en gelişmiş ve gelişmiş 3 ülkesinden biri Amerika, Brezilya ve Türkiye plastik cerrahide gelişmiş ülkeler arasında sayılıyor Tercih edilmesinin bir diğer nedeni de ekonomi ile ilgili plastik cerrahi operasyonları. Türkiye’deki ameliyatlar yurtdışındakilerle kıyaslandığında Türkiye daha avantajlıdır.Türkiye’nin tercih etmesi çok onurludur.Bölge ülkeleri son yıllarda göz önüne alındığında Türkiye resmen estetik plastik cerrahinin merkezi haline gelmiştir.İnsanlar ülkelerinden gelip Türkiye’ye geliyor. Türkiye’de kozmetik operasyonlarını gerçekleştiriyorlar. Otelde kalıyorlar, seyahat ediyorlar ve sonrasında ameliyat oluyorlar. . Yetkileri onaylanmış olarak menşe ülkelerine geri dönerler. Bu sayede estetik operasyon geçirmiş kişiler Türkiye’ye her yönden daha olumlu bir tavırla gelmektedirler. Estetik plastik cerrahi, Türkiye’nin dünyada tanınmasına ve sevilmesine büyük katkı sağlıyor. Bu camianın bir parçası olmaktan ülkem adına çok gurur duyuyorum” dedi.

Estetik turizm gelişiyor: Türkiye dünyada ilk 3'te
Estetik turizm gelişiyor: Türkiye dünyada ilk 3'te
Estetik turizm gelişiyor: Türkiye dünyada ilk 3'te
Estetik turizm gelişiyor: Türkiye dünyada ilk 3'te

Kaynak: İhlas / Furkan Abrek Ünal Haber Ajansı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu