Ekonomi

Garantili ikinci el cihaz satışı mağazalaşıyor

BEŞİKTAŞ, İSTANBUL (İHA) – İkinci el cihazlarda dolandırıcılığın önüne geçmek için satışı garantili firmalar tercih edilmeye başlandı. Garantili satışı olan mağazalar hizmete açıldı.

Müşterilerinin mevcut cihazlarını hem web sitesinde hem de fiziksel mağazada en uygun fiyatlarla satın alan Easycep, yenilenmiş garantili elektronik cihazların da satışını gerçekleştiriyor. ilk mağazanız Beşiktaşaçılmak. Satın alınan bu cihazlar da gerekli bakım ve onarım işlemlerinden sonra test edilerek tüm fonksiyonları %100 çalışır durumda ve bir yıl Easycep garantisi ile yeniden satılır.

Süreci şeffaflıkla yürütürüz

Yenilenmiş cihaz alım satımında en önemli sorunun güven olduğunu vurgulayan şirketin CEO’su Mehmet Akif Özdemir, “Satmak istediğiniz telefon İstanbul İstanbul içinden ücretsiz kurye, İstanbul dışından ücretsiz kargo ile teslim ederken, tamamen dijital bir sistemle inceliyor ve size değerli bir teklif sunuyoruz. Müşterilerimizin cihaz satarken veya alırken bizi en güvenilir platform olarak görmeleri için tüm süreçleri şeffaflıkla yürütüyoruz. Yenilenmiş telefonların en güvenilir ve pazar lideri markası olma vizyonuyla sektörü ileriye taşıyacak yatırımlara devam edeceğiz” dedi.

Garantili ikinci el cihaz satışları mağazalara gidiyor

İhlas Haber Ajansı – Ekonomi Haberleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu