Gündem

Gaziantep’te Uluslararası Tenis Turnuvası’nda derece alan isimler ödüllendirildi

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, Türkiye Tenis Federasyonu ve Türkiye Tenis Federasyonu iş birliğiyle düzenlenen ITF SENIOR Uluslararası Tenis Turnuvası’nda 102 sporcunun 14 kategoride mücadele ettiği müsabakalarda dereceye girenler için Mehmet Şimşek Tenis Kompleksi’nde ödül töreni düzenlendi. Gaziantep Tenis İhtisas. .

spor “Dost Şehir” mottosuyla yola çıkarak ulusal ve uluslararası etkinlikler düzenlemeye devam etmektedir. Büyükşehir Belediyesi Gençlik Hizmetleri ve Spor Daire Başkanlığı, Türkiye Tenis Federasyon e Gaziantep ITF SENIOR Tenis Turnuvası’nı Tenis İhtisas Kulübü ile birlikte organize etti.

14 kategoride 102 sporcunun katıldığı etkinliğin kazananlarına büyükşehir belediye başkan yardımcısı Osman Toprak tarafından ödülleri verildi. Ödül töreni öncesi yaklaşık 200 kişinin hazır bulunduğu Mehmet Şimşek tenis kompleksinde yarışmacılar ailelerini yalnız bırakmadı.

YARIŞMA 14 KATEGORİDE 102 SPORCU KATILIMI İLE KUTLANDI

14 kategoride 102 sporcunun katılımıyla düzenlenen yarışma sonucunda 30+ bireysel erkekler kategorisinde Mustafa Fatih Eryurt birinci, Yavuz Kemal Arıbaş ikinci oldu. Çift erkekler 35 yaş üstü kategorisinde Cem Karakucuk, Evren Aksoy birinci, Salih Bayram ve Mahsen Çaburbaş ikinci oldu. +35 bireysel erkeklerde Cem Karaçuk birinci olurken, onu Evren Aksoy takip etti. 40’tan fazla kişiden oluşan çiftlerde Osman Toprak ve Halil Uğur birinci, İzzet Şahin ve Ali Küçükkınacı ikinci oldu. 45’ten fazla bireysel erkekte Seyfi Banak birinci, Aykut Akyılmaz ikinci oldu. 45’in üzerinde çift erkeklerde Seyfi Banak ve Gökhan Sever ikilisi birinci olurken, Cenk Cankuş ve Aykut Akyılmaz etkileyici performanslarıyla ikinci oldu. 50’den fazla erkekte Mert Yetkinşekerci birinci olurken, onu Cenk Cankuş izledi. 55’ten fazla erkekte Levent Turan birinci olurken, onu Levent Karapınar takip etti. 60’tan fazla erkekte Ali Kayalı birinci, Mustafa Arslan ikinci oldu.

+50 bireysel bayanlar kategorisinde Ayşe Demirkol Turan birinci, Şükriye Baysal ikinci oldu. Çift bayanlarda +50’de Pelin Gülyuva ve Burçin Arıbaş, takdire şayan mücadeleleriyle birinci oldu. Beyra Sevindi ve Şükriye Baysal ikilisi ikinci sırada yer aldı. +50 karışık çiftlerde Levent ve Ayşe Turan birinci, Levent ve Tuba Karapınar ikinci oldu. Ayten Acun +18 bayanlarda birinci oldu. Acun’u Canan Polat izledi.

+18 erkeklerde Emre Demirbağ birinci olurken, Sedat Filir ikinci oldu. Başlangıç ​​erkekler kategorisinde birinciliği İsmail Yetmez, ikinciliği ise Ali Cem Oktay aldı. +18 karışık çiftler kategorisinde Ayten Acun ve Samet Biner birinci, Fatma Elçik ve Şahin Cengiz ikinci oldu.

Törenin ardından yarışmacılar, günün anısına aileleri ile toplu fotoğraf çektirdi.

Kaynak: Bültenler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu