Magazin

Girls Aloud grubu üyesi Sarah Harding 39 yaşında meme kanserine yenildi: Ama bu çok acımasız

Annesi Marie Hardman, bir dönem üyesi olduğu Girls Aloud adlı müzik grubuyla tanınan Harding’in savaşı kaybettiğini sosyal medyadan duyurdu.

ANNE’Yİ SOSYAL MEDYADA DUYURDU

O bir manda üyesiydi kızlar yüksek sesle adli müzik Rolüyle tanınan Harding’in annesi Marie Hardman, sosyal medyadan savaşı kaybettiğini duyurdu. bu acı HaberlerKızı Sarah’nın sosyal medya hesabını kullanarak bana mesaj veren Marie Hardman, “Bugün güzel kızım Sarah vefat etti. HaberlerBunu derin bir üzüntüyle paylaşıyorum. Geçen yıl boyunca verdikleri destek için herkese teşekkür etmek istiyorum. Sarah dünyanın anlamıydı ve sevildiğini bilmek ona büyük bir güç ve rahatlık verdi. Bu korkunç hastalığa karşı verdiğin mücadeleyle anılmak istemeyeceğini biliyorum. O bir yıldızdı ve umarım hastalığı yerine bunu hatırlar.”

GRUP ARKADAŞLARININ BÜYÜK MÜHRÜ

Sarah Harding’in Girl Aloud’daki arkadaşları da sosyal medya sayfalarında genç yaşta hayatını kaybeden şarkıcı için üzüntülerini dile getirdiler. Grup arkadaşı Nicola Roberts, “Kesinlikle harap durumdayım ve bu günün geldiğini kabul edemiyorum. Kalbimi acıtıyor ve bütün gün birlikte yaptığımız her şey aklımdan geçti” diye yazdı grup arkadaşı Nicola Roberts. Roberts, “Bir parçam ya da bir parçamız artık burada değil ve bu acı verici, son derece acımasız,” diye devam etti Roberts.

“KELİMELER YETERLİ DEĞİLDİR”

Girls Aloud’un bir diğer üyesi Nadine Coyle de sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda üzüntüsünü dile getirerek, “Bu kız ve benim için ne anlama geldiği hakkında kendimi ifade edecek kelime bulamıyorum. Biliyorum çoğunuz böyle hissediyorsunuz. yol da.”

GEÇEN YIL AÇIKLANDI

Sarah Harding, geçen yıl ağustos ayında bir sosyal medya gönderisinde meme kanserine yakalandığını duyurmuştu. Geçen yıl Mayıs ayında aniden sosyal medyadan kaybolan Harding, nedenini daha sonra açıkladı. Sarah Harding, Ağustos 2020’de kanserle savaştığını açıkladı.

“HERKESİN GÜVENLİ OLDUĞUNU UMUT” Harding, Instagram paylaşımına “Herkese merhaba. Umarım bu belirsizlik zamanlarında herkes güvendedir” diyerek başladı. mağaza Basın gündeminin en üst sıralarında yer alan Harding, sosyal medyada çokça vakit geçirdiği için kendisini soran herkese teşekkür etti ve bunun çok şey ifade ettiğini söyledi.

GEÇEN YILIN İLK DÖNEMİNDE MEME KANSERİNE DOKUNDU

Sarah Harding de hayatındaki bu değişimi konuşmanın tam zamanı olduğunu yazdı ve mesajını şöyle sürdürdü: “Bu yılın başlarında meme kanseri oldum. Birkaç hafta önce çok yıkıcıydı. HaberlerSatın aldım. Kanser ilerlemiş ve vücudumun diğer bölgelerine yayılmış. Şu anda haftalık kemoterapi seansları görüyorum. Elimden geldiğince hastalıkla savaşıyorum.”

ZAMAN OLDUĞUNU BİLİYORUM

Harding “Bu HaberlerSosyal medyada hakkımda bir şeyler okumanın şok edici olduğunu biliyorum. Niyetim o değildi” diye yazdı. Ünlü şarkıcı mesajına şöyle devam etti: “Fakat geçen hafta hastanede görüldüm. Haberlerbeni uzatıyor. Bu yüzden insanların neler olduğunu öğrenme zamanının geldiğini düşündüm.”

HAYRANLARA ÇAĞRI Harding, merak eden hayranlarına bu şekilde teşekkür etme fırsatı bulduğunu söyledi. Sarah Harding, “Harika annem, ailem, yakın arkadaşlarım bana yardım ediyor” dedi. Daha sonra hastanede kendisine bakan sağlık görevlilerine, doktorlara ve hemşirelere teşekkür ederek hepsinin “kahraman” olduğunu iddia etti.

SOSYAL MEDYA ÜZERİNDEN HAYRANLARLA KONUŞUN

Uzun bir aradan sonra Harding, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımda kendisiyle ilgili olayları anlattı. Ünlü şarkıcı, Aralık ayında cesur olduğunu ve rolü için elinden geleni yaptığını söyledi. Harding, “Herkese merhaba! Son yazımda aldığım tüm sevgi ve destek mesajları için teşekkür ederim” diyerek başladı. Herkesin ona karşı çok nazik olduğunu fark eden Sarah Harding, “Şu anda her şeyin zor olduğunu inkar edemem. Ama elimden geldiğince mücadele ediyorum, olabildiğince güçlü olmaya çalışıyorum.” Geçen eylülde bir yayıncı kendisine hayatı hakkında bir kitap yazmak isteyip istemediğini sorduğunda bunun için iyi bir zaman olduğunu da belirtti.

KİTABIN SATIRLARINA

Harding, bu yıl Mart ayında çıkan kitabıyla ilgili paylaşımlarda bulundu ve durumuyla ilgili sosyal medyada açıklamalarda bulundu. Harding’in Hear Me Out adlı kitabı, bir bakıma ünlü şarkıcının “kanser günlüğü”. Hastalığı ilk başta gözlerden uzak tutan ancak daha sonra sosyal medyada açıklayan Sarah Harding, tüm duygu ve düşüncelerini dizelerinde net bir şekilde anlatıyor.

“GERÇEK SARA’YI SÖYLEMEK İSTİYORUM” Harding geçen ay sosyal medya gönderisinde kitabının çıktığını duyurdu ve amacının “gerçek Sarah Harding’i anlatmak” olduğunu belirtti. Gerçek kişiliğinin şov dünyasının tüm ihtişamı içinde kaybolduğunu iddia eden Harding, unuttuğu tek şeyin gerçek Sarah olduğunu vurguladı ve yazısını “Senden tek istediğim onu ​​duyman” diyerek sonlandırdı.

Daha önce hastalığın tüm vücuda yayıldığını açıklayan HARDING, “KAÇ ZAMAN OLDUĞUNU DİKKAT ETMEDEN HAYATTAN KEYİF ALMAK İSTİYORUM” adlı kitabında, ömrünün ne kadar süreceğini hesaplamadan hayatının her anını yaşamaya ve tadını çıkarmaya çalıştığını yazmıştı. Ünlü şarkıcı ayrıca tedavinin sonuçlarına çok fazla odaklanmadığını ve amacının hayatının geri kalanını olabildiğince sade ve rahat geçirmek olduğunu ifade etti. Harding, kitabında şu satırlara da yer verdi: Biliyorum kaç ayım kaldı. Kim bilir, herkesi şaşırtabilir. Ama şu anda olaylara böyle bakıyorum. “

“SENİ TANIDIĞIM GİBİ TEŞEKKÜR EDERİM” Sarah Harding, tüm arkadaşlarının katılabileceği ve herkesi bir arada görebileceği bir parti düzenlemeyi umduğunu da sözlerine ekledi. Ünlü şarkıcı, “Sanırım herkesi, tüm arkadaşlarımı son kez bir arada görebileceğim bir parti istiyorum. Bildiğim kadarıyla onlara teşekkür edip vedalaşmak için” diye devam etti. Harding, o sırada göğüslerinin çıkarıldığını ve hastalığı tedavi etmek için kemoterapi gördüğünü de açıkladı. Ancak beyninden veya omurgasından kaynaklanan başka bir tümörü olduğunu da sözlerine ekledi. Harding ayrıca bunun hastalığının kötüleştiği anlamına geldiğini iddia etti.

SUCCESS BAND Girls Aloud 2002’de ITV1’deki Popstars: The Rivals adlı yetenek şovunda kuruldu. Grupta Sarah Harding, Cheryl Cole, Nadine Coyle, Nicola Roberts ve Kimberley Walsh vardı.

Kaynak: Özgürlük

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu