Magazin

Hakan Ural, falaka görüntüleriyle gündem olan adama canlı yayında öfke kustu: Bu adam sapık

Hakan Ural, “Adam sapık. Eşim bana ‘Seni bağlarım’ derse, ‘fotoğrafları ayağı bağlı olan kargo işçisi Erkan T.’ye hayır derim. kelepçeli ve eşarplı para karşılığında anlaştığı kadınlardan olduğu ortaya çıktı.

Kayseri’de meydana gelen olayda, bir nakliye şirketinde çalışan evli ve 2 çocuk babası Erkan T., kadını ayaklarıyla uyku bandıyla bağlayarak maddi durumu iyi olmayan kadınlara çağırdı. kelepçeli ve eşarplı ve onu yatırdı. Görüntüler ortaya çıktıktan sonra ifade veren kargo görevlisi, “İnternet fenomeni olmak ve bu videoları çekerek para kazanmak istedim” dedi.

“FENOMEN OLMAYACAĞIM İNSAN MÜKEMMELDİR”

Kanal D ekranlarında “Yaşayan Neler Oluyor” programının sunucusu. Hakan Ural Öte yandan canlı yayında görüntüleri felaket olan kargo görevlisine saldırdı. Öfkeyle konuşan Ural, Erkan T.’nin iki çocuk babası olduğunu vurgulayarak, “Harika. O çocuklar ona baba diyor. Bunun suç olduğunu bile bile herkesi öldüreceksin. Benimle dalga geçiyorsun çünkü ben. Bir fenomen olacak, adam bir sapık.”

“Karım” DİYORSA SENİ BAĞLAYACAĞIM, “HAYIR DİYORUM”

Öfkesine hakim olamayan Hakan Ural, sözlerine şöyle devam etti: “Kızım sen bu adamdan haberin var, adam ‘Ben ortalığı karıştıracağım’ der, gözleri bağlı. Eşim bana derse. ‘Seni bağlayacağım’ ‘Hayır diyorum. ‘Sen hazırken bunu keseceğim’ diyor.

Hakan Ural, feci görüntüleriyle gündem olan adama öfke kustu: Bu adam sapık

NE OLDU?

Melikgazi ilçesine bağlı Mimsin Şirintepe semtinde meydana gelen olayda, bir nakliye şirketinde çalışan ve iki çocuk babası olan Erkan T., gözü bağlı, maddi durumu iyi olmayan kadınları, uyku bandı, yumruk ve maşayla evine davet etti. atkı ve onu yatırdı. Güzel-çirkin ayrımı yapan Erkan T., “güzel” dediğine 500 TL, “çirkin” dediğine ise 250 TL ödedi. Erkan T. falakanın görüntülerini de kaydetti.

Asayiş Şubesi Etik Şubesi ekiplerince yürütülen soruşturma kapsamında tutuklanan Erkan T., “10 yıldır evliyim. Cep telefonuyla kaydedilen görüntüler savcının rızasıyla çekilmiştir. Kadınların isimlerini hatırlamıyorum. Kadınlarla sosyal medyadan tanıştım. Bu fotoğraflar çekildiğinde evde kimse yoktu. “Kimseyi bir şey yapmaya zorlamadım. Videolardaki kadınlara para verdim. . Bir internet fenomeniydi ve bu videoları çekerek para kazanmak istiyordum. Ancak çektiğim fotoğraflar sosyal medyada uygun görülmediği için yüklenmedi. Sonuçta, videolar telefonumdaydı. Yapabileceğimi düşünmedim. Kadınların rızası olduğu için suç olması” dedi.

Hakan Ural, feci görüntüleriyle gündem olan adama öfke kustu: Bu adam sapık

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu