Magazin

Haluk Levent’ten 22 yıl sonra gelen itiraf: Tecrübesizdik

Kurucusu olduğu AHBAP derneğine yardım. Haluk Levent, 17 Ağustos Deprem sonrası bölgeye giden isimlerden biri oldu. Haluk Levent, 1999’da çekilen görüntülerin sosyal medyada yeniden ön plana çıkmasının ardından bir itirafta bulundu.

Levent, o sırada yardımcı olacak bir deneyiminin olmadığını söyledi. “Hayatımın en bilinçsiz yardımıydı kusura bakmayın. Ağustos ayından beri on binlerce büyük boy yazlık çadır kurduk. 20 gün sonra yağmurdan ve soğuktan paramparça olduk. bidon satın almak için. Hiç deneyimimiz yoktu.”

AHBAP derneği ile yıllardır binlerce kişiye yardım eden Levent, son dönemde çıkan büyük yangınlarda da bölge halkına destek oldu.

BAŞKANLIĞI İPTAL ETMEK!

AHBAP derneğinin 6 yıldır başkanlığını yürüten Haluk Levent, takipçilerini kızdıran haber oldu. Haberler deu. 26 gelecek yıl Kasım O tarihten itibaren yurt dışına taşınacağını açıklayan ünlü şarkıcı, AHBAP’taki görevini başkasına devredeceğini duyurdu. Twitter hesabından yaptığı paylaşımda Haluk Levent, müzik yapmak istediğini ve buna zaman ayırmak istediğini söyledi.

Haluk Levent’in katılımı ise şöyle:

“Önümüzdeki yıl 26 Kasım’da görevi yeni arkadaşlarımızdan birine devrettim ve yurt dışına taşındım. AHBAP üyeliğim devam edecek. Ahbap’ta 6 yıl geçirecekler. Şimdi müzik yapmak ve kendime zaman ayırmak istiyorum. Yani. beni 1, 5 yıl daha destekleyeceksin…”

Haluk Levent, kurucusu olduğu Anadolu Halk ve Barış Platformu’nun (AHBAP) 2017 yılındaki başkanlığından istifa etmeyi düşündüğünü sosyal medya hesabından duyurdu.

Hürriyet – Dergiden haberler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu