Ekonomi

Hazır giyimcilerden sürdürülebilir üretim ve yeşil dönüşüm için 5 maddelik eylem planı

TGSD Sanem Dikmen, “hazır giyim sektörü Eylül ayındaki yüzlerinin 81 ile pandemi kullanımına yaklaştı.

Türkiye Giyim Sanayicileri Derneği (TGSD), hızlı büyüyen, yüksek kapasiteli, yüksek hızlı, düşük güçlü, düşük güçlü, yüksek hızlı, yüksek hızlı, yüksek hızlı, yüksek hızlı, yüksek hızlı, yüksek hızlı performans, yüksek performans, yüksek performans, yüksek performans, yüksek performans, yüksek performans. Eylem planında planlamaya yönelik toplam 250 bin tona çıkartılması, 1. ve 2. üretim yapan planlamacılarının planına uygunna düşünülmeye çalışılır.

Türk hazır giyim sektöründe prestij organizasyonlarından olan biri ve TGSD’nin bu yıl 14’üncüsünü düzenlenecek İstanbul Hazır Giyim konferansları, küresel modaya yön veren isimlerle dünyanıs öndeuren TGSD Başhan Ramazan Kaya ve Sanem Dikmen 2 yaşındaki ekici pandeminin pandeminin için 6 Ekim’deki konferans konferansı gelecek ve gelecek vizyon ile ilgili tartışmalarda bulunacaklar.

“250 bin tona organik ve sertifikalı ürünler”

Ramazan Kaya pandemi ile birlikte hazır ve konfeksiyon sektöründe iş yapma konusunda yüzde 30 – 40 giyim satış söylemektedir. Sektörde yeni temel dinamiklerini dijital, sürdürülebilir ve yeşil üretimin kullananu Kaya, Türkiye’nin küresel rekabete dayanabilirliği için bu çok hızlı yol katğ. Kaya, şöyle devam etti:

“TGSD, son beş yılda aynı hedeflere ulaşabilen dünyadaki tek sektör.

sürdürülebilir enerjiye yatırımları planlanmayanlı;

1. ve 2. Kentsel kentsel dönüşüm dönüşümleri, gerçeklerle hayata geçirilmeli;

Sektörün düşük faizli krediye süresi sağlanmalı, görünüşteki kapsamlı incelemeden kaynaklanan finansh kapsamlı için Eximbank’tan girilmeyeli;

Başka bir deyişle, siyaset sektörü şimdiye kadar seçilen tek parti değil.

Organik ve sertifikalı ürünler ayda 250 tondur. ‘İzlenebilir’ pamuk ekim alanı hızla arttırılmalı. “- İSTANBUL

İhlas Haber Ajansı – Ekonomi

geri dönüşüm, Hazır Giyim, İstanbul, Türkiye, Ekonomi, Haberler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu