Ekonomi

HDI Sigorta, yeni sezonda da spora desteğini sürdürüyor

HDI, yeni sezonda spor sponsorluğunu artırmaya devam ediyor. Emin olmak2021-2022 spor sezonunda 46 spor kulübünü ve 4 bireysel sporcuyu destekler.

HDI Sigorta’dan yapılan açıklamaya göre, şirket Türk Spora ve sporculara verdiği destekle adından sıkça söz ettirmektedir.

2009 yılında tek kulüple sponsorluk yolculuğuna başlayan HDI Sigorta, 2021-2022 spor sezonunda 46 spor kulübü ve 4 bireysel sporcu ile yıllar içinde artan desteğiyle bugün geldiği noktada yan yana yürüyor.

9 farklı branşa ve 25 farklı branşa yayılan destek, profesyonel ve amatör takım fark etmeksizin isim, forma ve reklam sponsorluğu olarak gösterilmektedir.

Sponsorluk desteğinin yanı sıra taraftarlara yönelik projeler de yürüten şirket, kulüplere farklı kaynaklardan gelir elde etme fırsatı da sunuyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen HDI Sigorta CEO’su Ceyhan Hancıoğlu, sponsorluklar konusunda şunları söyledi:

“Sporun doğasında dinamizm var, değişime her zaman açık, takım çalışması, disiplin ve özgüven var. Bunların hepsi kurum kültürümüzün olmazsa olmazları arasında. Kurum olarak toplumsal bilinci desteklemeye devam ediyoruz. 10. Bir spor sahası oluşturur ve bu alandaki çabalarına destek olursak mutlu ve sağlıklı nesiller yetiştirebiliriz.

Bu hedef doğrultusunda ailemizin bir parçası olarak gördüğümüz kulüplerimize 2021-2022 sezonunda da destek vermeye devam edeceğiz. Sezon boyunca farklı spor dallarında zirve mücadelesi verecek tüm sporcularımıza ve takımlarımıza başarılar diliyoruz” dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu