Ekonomi

Horeca sektörünün büyük buluşması İstanbul’da başladı

– Konaklama sektörünün İstanbul’daki büyük buluşması başladı Konaklama sektörünün Avrasya’daki en büyük buluşması olan “Hostech by TUSİD” fuarı kapılarını ziyaretçilerine açtı.

Horeca Sektörün büyük buluşması İstanbul’da başladı

İstanbul – AvrasyaKonaklama sektörünün en büyük fuarı “Hostech by TUSID” kapılarını ziyaretçilerine açtı. Fuar ilk günden yoğun ilgi gördü.

Horeca sektörünün Avrasya bölgesindeki en büyük buluşması olan TÜSİD’in Uluslararası Otel, Restoran, Kafeterya, Pastane – Hostech Ekipman ve Teknolojileri Fuarı’nın açılışı bugün gerçekleşti. 800’den fazla markanın ürünlerini sergileyeceği fuarda 100 ülkeden 2 bini VIP olmak üzere yaklaşık 80 bin kişi ağırlanacak. 24’üncü sektör buluşmasında milyarlarca dolarlık ticaret hacmine tanık olacak fuar, katılımcı ve ziyaretçilerini 12 Eylül Pazar gününe kadar ağırlayacak. Fuarın rengarenk fırınları dikkat çekerken, küçük ev aletleri sahipleri de dikkat çekti.

“Şimdi Türkiyebizim tarafımızdan üretilen

Renkli fırınlar hakkında bilgi veren Empero Kitchen Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Topuz, “38 yıllık Konya merkezli bir firmayız. Restoran ve otellerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak ürünler üretiyoruz. , Türkiye ihracatına büyük katkı sağlıyoruz ve çok büyük ihracat gerçekleştiriyoruz. “Fırınların en önemli özelliği Türkiye’de kendimiz imal etmemiz. Tüm restoran ve otellerin gözdesi olan bir üründür.”

“Fuarda şu anda masa mikseri ve blender talep görüyor”

Fuarda ürünlerden bahseden OMKE Endüstriyel Mutfak A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Atiker, “Endüstriyel mutfak sektörüne yeni girmiş bir firmayız. Mevcut ürün yelpazemizden kısaca bahsedecek olursak, sofra mikseri ve blender Türkiye’nin en popüler ürünleri arasında yer alıyor. Türkiye’de bu iki ürün var. Diğer ürünlerde elbette rakiplerimiz var” dedi.

Horeca sektörünün büyük buluşması İstanbul'da başladı
Horeca sektörünün büyük buluşması İstanbul'da başladı
Horeca sektörünün büyük buluşması İstanbul'da başladı
Horeca sektörünün büyük buluşması İstanbul'da başladı
Horeca sektörünün büyük buluşması İstanbul'da başladı

Kaynak: İhlas / Sümeyye İnal Haber Ajansı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu