Ekonomi

İnegöl Belediyesi’nden istihdama destek – Haberler Ekonomi

İNEGÖL, BURSA (İHA): İş arayan ve işvereni buluşturan Municipio İnegöl İş Merkez, İnegöl organize sanayi bölgesinde hizmet veren Özdilek firmasının 60 çalışanı işe alacağını duyurdu.

İnegöl belediyesinin 2018 yılı Kasım İş arayanlar ile işverenleri bir araya getirmek amacıyla oluşturulan İstihdam Merkezi, İnegöl üretim merkezinin istihdamına katkı sağlamaya devam ediyor. Çalışan arayan firmalarla iletişim halinde kalarak doğru kişiyi doğru işe yönlendirme görevini üstlenen İstihdam Merkezi, Özdilek ev tekstili fabrikasında çalışacak 60 kişiyi işe alacak yeni bir iş ilanını paylaştı. ev tekstili alanında hizmet vermektedir.

İnegöl Belediyesi İş Merkezi’nden yapılan açıklamada, Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyetlerini sürdüren Özdilek firmasında çalışacak personel alınacağı duyuruldu. Açıklamada şu ifadelere yer verildi: “İstihdam Merkezimiz ile işbirliği yapan Özdilek firması, iplik, boya baskı, dokuma ve ev tekstili alanlarında vardiyalı çalışabilecek 18-45 yaş arası personel alacağını duyurdu. 10 Elektirikli ve elektronik makinaların erkek bakım ve imalat personelinin firmada çalışacak personelleri bulunmaktadır. “Başvurular 29 Eylül Çarşamba günü saat 14.00’de Sani Konukoğlu konferans salonunda yapılacaktır. İşe alım konusunda detaylı bilgi almak isteyen vatandaşlar 153 numaralı telefonu ve 0 224 715 10 10 numaralı telefonu arayarak İnegöl Belediyesi İş Merkezi’ne ulaşabilirler.

İnegöl belediyesinde istihdama destek

İhlas Haber Ajansı – Ekonomi Haberleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu