Ekonomi

Işık Menkul Sanal Portföy Yarışması’nın kazananları ödüllerini aldı

Işık Menkul Kıdemli Müdür ( Devlet Başkanı Hakan Kocaman, “Yarışmada ilk 3’e girenlere verdiğimiz ödüllerin yanı sıra ilk 10’a girenlerin fırsat bulabilmesi için işe alım toplantısı yapacağımızı duyurarak sektörde yeni ufuklar açtık. onlarla çalışmak. sermaye piyasası çalışanlarının kriterlerini karşılamak.” dedi.

Işık Menkul tarafından düzenlenen Sanal Cüzdan Yarışması’nın sonuçları açıklanırken, yarışmada dereceye girenler ödüllerini şirket merkezinde düzenlenen törenle aldı.

Akıllı telefon, tablet, bilgisayar gibi ödüllerin ve Işık Menkul’da çalışma imkanının verildiği yarışmada, katılımcılar 100 bin liralık sanal portföy ile en az 5 hisse kullanarak en fazla kârı elde etmek için yaklaşık 4 hafta boyunca mücadele etti. en az 30 işlem.

Kazananların da katıldığı şirketin İstanbul ofisinde düzenlenen törende ödülleri sahiplerine takdim edilirken, yarışmada dereceye girenlere ödülleri CEO Işık Menkul (CEO) Hakan Kocaman tarafından takdim edildi.

Dev törende yaptığı konuşmada, finans dünyasının kurallarını yıkarak yeni adımlar atmaya devam ettiklerini belirterek, şunları kaydetti:

“Sıfır aracılık komisyonu, uzaktan erişim hesabı açma ve tüm yatırım ürünlerine kendi işlem platformumuz Kapital Trader ile uygun fiyatlarla erişim gibi avantajlarla yolculuğumuza devam ediyoruz. Kapital Trader Sanal Portföy Yarışması, Verdiğimiz ödüllerin yanı sıra En iyi 10 katılımcının da sermaye piyasası çalışanı kriterlerini karşıladıkları sürece bizimle çalışabilmeleri için bir işe alım toplantısı yapacağımızı da yarışmanın en iyi 3 katılımcısına duyuruyoruz. sektörde.

Ülkemizde sermaye piyasalarının gelişmesine, Türk yatırımcılarına uygun fiyatlı geniş ürün yelpazesi sunmaya, yeni ürünler sunmaya ve sektörde öncü olmaya her zaman katkıda bulunmaya devam edeceğiz.”

“Capital Trader’ı geliştirmeye devam edeceğiz”

Işık Menkul’ün sektördeki yenilikçi atılımlarını sürdüreceğini kaydeden Hakan Kocaman, yarışmanın kazananlarının Işık Menkul’ün Kapital Trader yatırım platformu sayesinde işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebileceğini söyledi. Capital Trader ile ilgili yorumlara gelince Kocaman, “Uygulamayla ilgili olumlu geri bildirimler almaktan memnuniyet duyuyoruz. Kapital Trader’ı yatırımcıların ihtiyaçlarına göre geliştirmeye devam edeceğiz.” dedi. dedim.

Işık Menkul Sanal Cüzdan Yarışması'nın kazananları ödüllerini aldı

Işık Menkul Sanal Cüzdan Yarışması'nın kazananları ödüllerini aldı

Işık Menkul Sanal Cüzdan Yarışması'nın kazananları ödüllerini aldı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu