Ekonomi

İŞKUR 274 işçi alıyor – Haberler Ekonomi

Adıyaman Karanlık İl Müdürlüğü, merkez ve ilçelerde 9 ay süreyle Toplum Yararına Çalışma Programı (TYP) kapsamında, 274 Çalışan satın alma yapacak.

TYP kapsamında “bakım, onarım ve temizlik elemanı” olarak çalışmak isteyenlerin başvuruları 17.09.2021 tarihinde İşkur’un elektronik ofislerinden, elektronik idaresinden ve Alo 170’den yapılabilecektir.

Adıyaman İŞKUR İl Müdürü Mehmet Emin Yücekaya, Adıyaman ve ilçelerinde istihdam edilecek toplam 274 işçi için 17-21 Eylül tarihleri ​​arasında başvuruların alınacağını, ardından ilçe ve kurumlara göre işe yerleştirmelerin yapılacağını söyledi.

İŞKUR İl Müdürü Mehmet Emin Yücekaya, “Adıyaman merkezde 115, Besni’de 38, Kahta’da 60, Gölbaşı’nda 23, Çelikhan’da 5, Gerger’de 9, Sincik’te 9, Tut’ta 8 hane Samsat’ta toplam Toplum Yararına Çalışma Programı kapsamında istihdam edilecek 7’si bakım, onarım ve temizlik personeli, kurumların ihtiyacına göre 9 ay süreyle istihdam edilecek. kurum, elektronik idare ve Alo 170 hatları Çalışmak isteyenlerin bu süre içerisinde kendilerini göstermeleri gerekmektedir – ADIYAMAN

İhlas Haber Ajansı – Ekonomi Haberleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu