Magazin

Jennifer Lawrence anne oluyor: Birer birer hamilelik haberleri geldi

Açlık Oyunları başta olmak üzere çok küçük yaşlardan itibaren katıldığı birçok filmle kariyerinde sağlam adımlar atan 31 yaşındaki Lawrence, dün New York’ta adeta fotoğraflandı.

İYİ büyüdü

Dün Açlık Oyunları başta olmak üzere çok genç rol aldığı birçok filmle kariyerinde sağlam adımlar atan 31 yaşındaki Lawrence. New YorkKelimenin tam anlamıyla midesi burnundayken fotoğraflandı. Bahçıvan desenli çiçekli pantolonlar giyen Lawrence’ın geniş bir göbeği olduğu dikkatlerden kaçmadı.

GÖZLE EVLENDİLER

Jennifer Lawrence, 2018 yılında romantik bir ilişkiye başladığı Cook Maroney Sanat Galerisi Direktörü ile 2019 yılında evlendi. 36 yaşındaki Lawrence ve Maroney, Rhode Island’da Adele, Cameron Diaz gibi ünlüler de dahil olmak üzere az sayıda misafir ve ailelerine tanık olarak yeniden bir araya geldi. ve Emma Stone.

“TANIDIĞIM EN MÜKEMMEL İNSAN”

Jennifer Lawrence bir röportaj programında eşi Cook Maroney’nin tanıdığı en mükemmel insan olduğunu ve soyadını almaktan mutlu olduğunu belirtti.

O zaman hamileydim

Lawrence ve Mahoney geçen Mayıs ayında New York’ta görüldü. O gün Lawence’ın karnındaki kilo da fark edilmeden gitmemişti. Bu durum bana “Yani hamileliğinin o erken evrelerindeydim” diye düşündürdü.

SONRA GELEN ÇOCUKLARA HABER

Gösteriden sonra hamilelik HaberlerFilmdeki tek kadın kahraman Jennifer Lawrence değil. Birçok ünlü, bebek beklediklerini kimi zaman sosyal medya üzerinden duyururken, kimi zaman da mide gözlüklerinin karşısına çıkarak bu mutluluğu paylaştı.

SONUNDA DUYURULDU

Bunlardan biri Kylie Jenner. Bir süredir hamileliği hakkında konuşulan Jenner, sonunda sosyal medyadan yaptığı bir paylaşımla bu iddiaları doğruladı. Jenner, sosyal medya hesabından paylaştığı bir video ile Travis Scott ile olan ilişkisinden ikinci bebeğini beklediğini duyurdu.

BU KEZ FARKLI

Jenner, şimdi üç yaşındaki kızı Stormi’ye hamileyken bunu bir sır olarak sakladı. Dokuz ay kameralardan kaçan Jenner, Stormi doğduktan sonra öldü. HaberlerBunu kamuoyuyla paylaşıyorum. Ama bu sefer yapmadı. Jenner, önceki gece Los Angeles’ta bir arkadaşıyla yemek yerken büyüyen karnıyla görüntülendi.

ÖZEL HAYATINIZI GÖZLERİNİZDEN UZAK YAŞAYIN

Bir diğer ünlü hamile kadın ise Olivia Munn. Özel hayatını kameralar önünde yaşamayı sevmeyen Munn, birlikte vakit geçirdiği komedyen John Mulaney’den ilk bebeğini bekliyor. Munn’ın kız arkadaşı Mulaney, HaberlerBunu katıldığı bir televizyon programında duyurdu.

PROGRAMDA DUYURULAN MUTLU HABERLER

Olivia Munn’ın kız arkadaşı Mulaney şovda, Eylül’de rehabilitasyona gittim, Ekim’de ayrıldım, eski karımla (Anna Marie Tendler) birlikte yaşadığım evden ayrıldım. Sonra ilkbaharda Los Angeles’a gittim, Olivia adında harika bir kadınla tanıştım ve bir ilişkiye başladım, “diye devam etti.” Şimdi bir bebeğimiz olacak” dedi.

ULTRASON GÖRÜNTÜSÜ PAYLAŞIN

Gebelik Haberlerİlk çıkışını sosyal medyadan duyuran ünlülerden biri de oyuncu Cristina Ricci. Ricci, kendi saç tasarımcısı olan Mark Hampton’dan bebek beklediğini sosyal medyadan duyurdu. Bu duyurunun hemen ardından Ricci ve daha birçok ünlünün kuaförü olarak bilinen Mark Hampton, Instagram’da bebeğin babası olduğunu iddia ettiği bir mesaj paylaştı. Hem Ricci hem de Hampton yayınlarında birbirlerini etiketlediler.

ESKİ EVLİLİKTEN BİR OĞLU VAR

Christina Ricci, 2013 yılında James Heerdegen ile ilk evliliğini yaptı. Çiftin Freddie adında bir oğulları oldu. Ama Richie ve Heerdegen ayrıldı. Çiftin boşanma davası resmi olarak sonuçlanmadı.

İKİNCİ BEBEĞİNİZE HAMİLESİNİZ

Bir başka ünlü hamile kadın da moda dünyasından. Model Rosie Huntington Whiteley, sosyal medyadan Jason Statham ile ikinci bebeklerini beklediklerini duyurdu. Ünlü model ayna karşısında büyüyen karnını gösteren fotoğrafını “İkinci Tur” mesajıyla paylaştı.

OĞLU OLMAK

Rosie Huntington Whiteley ve Jason Statham’ın Jack Oscar adında bir oğulları var. Jack Oscar 2017’de doğdu. Artık ağabey olmaya hazırlanıyor.

Kaynak: Özgürlük

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu