Gündem

KADINLARA PARA VERİP, FALAKAYA YATIRMIŞ

KAYSERİ’de kargo işçisi Erkan T.’nin (33) görüntüleri, para karşılığında maddi durumu olmayan kadınlarla anlaşarak ayaklarını kelepçe ve eşarp ile bağlayarak öldürdü.

KAYSERİ’de kargo işçisi Erkan T.’nin (33) görüntüleri, para karşılığında maddi durumu olmayan kadınlarla anlaşarak ayaklarını kelepçe ve eşarp ile bağlayarak öldürdü. Ayaklarını bağladığı görüntüde kadınlara rulo ve plastik sopayla vurduğu görülen Erkan T. hakkında soruşturma başlatıldı.

Olay, Melikgazi ilçesine bağlı Mimsin Şirintepe semtinde meydana geldi. Bir kargo şirketinde çalıştığını öğrenen Erkan T., maddi durumu iyi olmayan kadınları evine davet ederek, gözlerini uyku bandıyla, ayaklarını ise kelepçeli ve atkı ile bağlayarak yatırdı. . Kadınlarda güzeli ve çirkini ayırt eden Erkan T., “güzel” dediğine 500 TL, “çirkin” dediğine ise 250 TL ödedi. Falaka’nın görüntülerini kaydeden Erkan T., çektiği videoları iş teklif ettiği kadınlara gönderdi. NK isimli kadın, aynı teklifi Erkan T.’nin kendisine getirmesi üzerine savcılığa suç duyurusunda bulundu. Polis ekipleri daha sonra “müstehcenlik” ve “cinsel taciz” ile suçlanan Erkan T. hakkında soruşturma başlattı.

Öte yandan kadınların Erkan T.’nin evinde hastaneye kaldırıldığı görüntüler ortaya çıktı.Görüntülerde Erkan T.’nin kadınların gözlerini uyku bandıyla kapatıp ayaklarını kelepçe ve eşarp ile bağladığı görüldü. plastik bir çubukla ayaklarıyla onlara vurdu ve acıdan çığlık attılar.

KADINLARA PARA VERDİĞİ VE KONUŞMAYA YATIRIM YAPTI
KADINLARA PARA VERİYORUM VE KONUŞMAYA YATIRIM YAPIYORUM
KADINLARA PARA VERDİĞİ VE KONUŞMAYA YATIRIM YAPTI
KADINLARA PARA VERDİĞİ VE KONUŞMAYA YATIRIM YAPTI

Kaynak: Demirören haber ajansı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu