Ekonomi

Kalekim, yeni markası ‘Visuelle’yi tanıttı

Kalekim, duvar tasarımı ve dekoratif dış cephe kaplamasında yeni Visuelle markasını tanıttı.

Kalekim’den yapılan açıklamaya göre, yeni markanın tanıtımı için düzenlenen toplantıya Kalekim CEO’su Timur Karaoğlu ve Kalekim Pazarlama Direktörü Tuba Özdemir’in yanı sıra dekorasyon ve mimarlık dünyasının temsilcileri katıldı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Kalekim CEO’su Karaoğlu, kuruldukları günden bu yana sunmuş oldukları başarılı ürün ve hizmetlerle gurur duyuyor. Türkiyekonusunda örnek bir firma konumunda olduklarını ifade etti.

Yapı kimyasallarının tüm dallarında üretim yapan bir marka olduklarını kaydeden Karaoğlu, “Üretim teknolojisine yaptığımız önemli yatırımlar ve Ar-Ge faaliyetlerimiz, bilgi birikimimiz, tecrübemiz ve yarım asra yakın tecrübemiz ile ürün yelpazemizi sürekli genişletiyoruz. Bunu önemli bir Kalekim Ar-Ge stratejisi olarak görüyoruz.” değerlendirmesini yaptı.

Visuelle’nin yeni bir marka olmasına rağmen aslında 53 yıllık tecrübenin adı olduğunu vurgulayan Karaoğlu, “Visuelle, Kalekim ve Kaleterasit’in boya sektöründeki tüm tecrübesini ve güvenilirliğini alıyor.” deyimini kullandı.

“Sadece yeni markalar değil, yeni iş modelleri de yaratıyoruz”

Kalekim Pazarlama Direktörü Tuba Özdemir, faaliyet gösterdikleri ulusal ve uluslararası pazarlarda ürünlerini ve dekoratif tasarımlarını anlatabilecekleri Visuelle markası altında dekoratif boya ve sıva uygulama projesini hayata geçirdiklerini belirtti.

Visuelle’nin genlerini taşıdığı Kaleterasit’in inşaat sektöründe hali hazırda yapılan renkli sıvaya adını veren çok güçlü bir marka olduğunu gözlemleyen Özdemir, şu ifadeleri kullandı:

“2018 yılında uzun çalışmalar ve araştırmalar sonucunda boya sektöründe yeni bir adım attık ve tüm boya ürünlerimizi Bi’Boya markasıyla üretmeye başladık. Visuelle de Bi’Boya olarak kendi iş modelini oluşturuyor. Müşterilerimize mimari ve imalat hizmetleri de sunacağımız sistem, talebe göre yapılacak keşif ile iş akışı başlayacaktır. Mimari hizmetler ekibimiz öncülüğünde, uygulama ile anahtar teslimi bir duvar tasarlayacağız. müşterilerimizin mekanları veya beğendikleri dokular hakkında uzmanlarımızdan öneriler.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu