Gündem

Kara yollarında durum – Haberler

ORHANGAZİ, BURSA (AA) – Otoyolların yapım, bakım ve onarım çalışmalarının yapıldığı kısımlarda yavaş gitmek ve trafik işaretlerini takip etmek gerekiyor.

Karayolları Genel Müdürlüğü yol durumu bültenine göre, TEM yolukuyu Gebze OSB-Gebze derzleri 40-42. kilometrede, aracın üst geçidi nedeniyle orta bacak imalat işlerine sol şeritler çift yönlü trafiğe kapatılıyor ve diğer şeritlerden ulaşım sağlanıyor.

Gebze-Orhangazi-İzmir 13-19 karayolu Karacabey-Susurluk geçişleri. İkinci kilometredeki bakım onarım çalışmaları nedeniyle kademeli olarak her iki yönde de bant aktarımı gerçekleştiriliyor. Bu esnemede ulaşım ters yönden iki yönde devam eder.

Gebze-İzmit yolunun 30-31. Hereke Köyü Deresi köprüsündeki yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir kısmından çift yönlü olarak devam ediyor.

Sivrihisar-Polatlı karayolunun 12-14. Polatlı-Sivrihisar yönü, inşaat nedeniyle (orta merkez köprünün orta direği) kilometrelerce trafiğe kapatılırken, sürücüler servis yoluna yöneliyor.

Aydın-Muğla yolunun 6-8. Çiftlikköy Kavşağı yapım çalışmaları nedeniyle bölünmüş yolun bir kısmından ulaşım çift yönlü olarak gerçekleştirilmektedir.

Çanakkale-Çan yolunun 8-9. Üst yapı yenileme çalışmaları nedeniyle ulaşım Çanakkale-Çan istikametinden iki yönlü olarak gerçekleştirilmektedir.

Amasya-Turhal yolunun 65-68’i. Kilometresindeki inşaat çalışmaları nedeniyle ulaşım, yolun bölünmüş bir kısmından iki yönde sağlanmaktadır.

Balıkesir-Susurluk karayolu 53. kilometrede (Döşeme köprüsü) köprü genleşme derzi bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak devam ediyor.

Yozgat-Kırıkkale yolu üzerinde 3-7. Kilometresindeki inşaat çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir kısmından çift yönlü olarak devam ediyor.

Siirt-Eruh yolunun 5-8. Kilometresindeki bakım onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir kısmından çift yönlü olarak gerçekleştirilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu