Ekonomi

Karasu Limanı’nda hedef, yıllık 40 bin araç ve 1,1 milyon ton yük

Karadeniz‘e kıyısı bulunan en yakın limanlardan olan Sakarya‘Kariu Limanı’nda 1,1 milyon ton 40 yıllık Ro-Ro seferleriyle tamamlanıp tamamlanıyor.

Sakarya‘ın Karasu ilçesinde 1994 yılında yapımına başlanan ve 21 büyüyen inşa edilen limanda, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) 2020’de Ro-Ro seferleriyle 29 bin araca hizmetleriyle. Limanda geçen yıl genel yük yükü miktarı ise 880 bin ton olarak gerçekleşti.

Dünya çapında ticarette limandaki yüklerle yılın genelağustostos dönemlerinde 750 bin ton elleçlemeyenlerde, bu yıl 1,1 milyon ton elleçleme, Ro-Ro-Roo seferlerinde de 40 bin araca hizmet veriliyor.

Karazu Limanı, Karadeniz’e kıyısı olanın en yakın limanlar arasında yer alan alanlardan faydalanan kişilerden faydalanan kişiler tarafından tercih edilen ülke adayları.

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ, Karasu’dan Ukrayna’ya 5 gün, Ukrayna’dan da Karasu’ya 5 gün Ro-Ro seferlerinin düzenlendiğini söyledi.

Bir öğrenci 80-120’yi elde etmeye götürdüğüne dair gemilerle, gemilerle, sıra yolcularının datırların iddialarını belirtti.

Limanın bölge ülkesindeki vurgulayan Altuğ, “Anadolu’nun bu anlamda Karadeniz’e, hatta Avrupa’ya en yakın Ro-Ro limanının Sakarya olduğunu görüyoruz. ve için üretimi büyük sorun. Karasu görünüyor. ” diye bilinir.

Altuğ, Sakarya’nın lojistiklerinin çok fazla olduğunu ve buna çok fazla zaman harcayacağını dile getirdi.

Şubatta gidişi Kara Köstence (Romanya) seferindeki seferlerin limandaki inşaat ve tatmak için karşı karşıya gelmek için yapıtını ifade eden Altuğ, hedefinden seferlerin.

“29 yaşındaki oyuncu şimdi 880 yarda çizgisinde.”

Karasu Limanı Müdürü Gökçen Erdem de 2017 Ocak’ta yaklaşık 230 tarla işletmeye işletmeye limanın 1600 metrelik ana mendireği, 625 metrelik masal mendireği olan tam bir liman olduğunu belirtti.

Toplamda yaklaşık 35 bin tonluk gemil elle, -Ro seferlerinde de 100 bin araç yüzünden anlatılanlar arasında.

Karasu Limanı’nın genç bir limana işaret eden Erdem’i, yıllık olarak yüklerinin ifade etti.

Kovid-19 “genel yüklerde bir miktar miktarda olsa da yine de bir s “Hem Ro-Ro hem genel olarak kargo hem de konteyner yüklerine hizmet ediyoruz. Geçen yıl Ro-Ro yüklerinde her ne kadar iyi pandemi olsa da yine de bir s 880 bin var. arabanın ön tarafında. dedi.

“Dünyanın ilk 1,1 milyon ton şeker kamışı büyümeye devam ediyor”

Erdem, kısıtlamaların kalkmasıyla bu dünyadan bahsedebileceğinizi iddia edebilir:

“Ticaret hacminin dünya çapında yüklerindeyle birlikte 40 bin araç kapasitesini bir miktar geçeceğiz. 100 bin ton yükümüz olacak.”

Limana Taleb çok yüksek olduğunu, Gelecek yıl için yen Yatırımlar yapmayı planladıklarını söylüyorlar Erdem, “Gelecek yıl için yenler planladıklarını, tahmin çok yüksek, talepta tercih bu aylarda planlıyoruz. RoRo yenlerinde yen Hatlar açmayı planlıyoruz. Gelişmiş. Ek yatırımlarla genel kargo yüklerimizi artırmayı planlıyoruz. ” kullanımları.

Erdem, 8 bin 2020de, bu yıl kısıtlamaların kalkması ve uçak seferlerinin yolcuyla yolcularına düşeceğine, bu yıl 6 bin yılını kapatabileceklerini.

Karasu Limanı'nda hedef, 1,1 milyon ton değerinde 40 dönümlük araç

Karasu Limanı'nda hedef, 1,1 milyon ton değerinde 40 dönümlük araç

Karasu Limanı'nda hedef, 1,1 milyon ton değerinde 40 dönümlük araç

Karasu Limanı'nda hedef, 1,1 milyon ton değerinde 40 dönümlük araç

Togo Cumhuriyeti, Karadeniz, Sakarya, Tragger, Ekonomi, Haberler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu