Magazin

Kardeşi Selçuk Tektaş’ı kaybeden Alişan’ın zor günleri: Konuşmak istemiyorum

SELÇUK, İZMİR (Hürriyet) – Ünlü Türk şarkıcı, önceki gün eşi Otobüs VarolNişantaşı’nda görüldü. Bir mağazadan erkek giyim katındaki alıcılar Alişan, çıkış sorularını “Arkadaşlar, konuşmak istemiyorum” diyerek reddetti.

Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş21 Temmuz’da koronavirüs tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Ağabeyinin yokluğuna alışamayan Alişan, her fırsatta türbeyi ziyaret eder.

“Kardeşim bizi yetim bıraktı”

Alişan, abisinin ölümünün ardından Instagram sayfasında duygusal bir mesaj yayınladı.

“Ağabeyim bizi yetim bıraktı ve sen gittin. Sen benim kardeşimdin, sevincim, dostum, sırdaşım, her şeyim oldun… Sensiz ne yaparım şimdi… Dua ediyoruz, şifalar gönderiyoruz ama hiçbiri yok. yardım etti… Allah’ım seni bizden daha çok sevdi, beni yanına aldı… 2 çocuğum oldu, 2 yeğenim… Şimdi 4 çocuğum var… Nurlar içinde yat Eyşan’ım, Ceylan’ım, Merve’m.. Seni seviyorum kardeşim… Yaşadığın sürece beni gururlandırdığın her an için teşekkür ederim… Seni bir daha görememek seni çıldırtsa da maneviyatını hep yaşatacağım canım Selçuk’um.. . Çok seviyorum Allah mekanını cennet eylesin inşallah.. “

KARDEŞİNİ KAYBETTİKTEN SONRA İLK KONSERİNİ YAPTI, KONUŞMAK ZOR OLDU

Alişan, kardeşini kaybettikten sonra 14 Ağustos’ta Kıbrıs’ta ilk konserini verdi. Sahnede duygu dolu bir konuşma yapan Alişan, gözyaşlarını tutamadı.

Alişan şarkılarını söylemeye başlamadan önce kendisini dinleyenlere kısa bir konuşma yaptı: “Kıbrıs’a ilk defa kardeşim olmadan geldim… Amacım burada size iyi geceler yaşatmak. bu duygular… Dünya gerçekten boş!Kardeşin için, ailen için, sevdiklerin için, çocuklarına iyi bak… Çünkü bir anda yok oluyorlar… Ellerinden uçup gidiyorlar.. İzninizle bugün bütün şarkılarımı Selçuk kardeşim için söyleyeceğim…” dedi.

“BAŞLANACAK BİR YER AMA NASIL BİLMİYORUM”

Alişan, kardeşine olan özlemini Instagram sayfasından şöyle dile getirdi:

“Hayatın boyunca kalbimde kalacaksın kardeşim. Herkesten çok dua aldın ve almaya devam ediyorsun, eminim Allah seni en güzel yerde karşılar. Annen, baban, karın, çocukların, yeğenlerin. ,kuzenler,akrabalar,arkadaşlar,arkadaşlar ve aile.Seni her zaman sonsuz özlem ve dualarla hatırlayacağız.Bu gülüşle hep aklımda kalacaksın.Allah mekanını cennet eylesin.Bir yerden yeniden başlayacağız. sanki hiç yokmuşsun gibi…”

Hürriyet – Dergiden haberler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu