Magazin

Kesenin ağzını açtı! Cenk Tosun ve ailesinin yeni evi…

2019’da İngiltere Premier Ligi takımlarından Everton’a 22,5 milyon euro’ya transfer olan Cenk Tosun, İstanbul Acarkent’ten ev aldı.

2019’da 22,5 milyon Euroİngiltere Premier Ligi takımlarından Everton’a transfer oldu. Cenk Tosun, İstanbul Acarkent’te bir ev satın aldı. 18 milyon TL brüt inşaatla saray gibi olan evini alan yıldız futbolcu, evinin içini de eşi Ece Tosun’un zevkine göre yaptırdı. İki çocuğu olan çiftin evin dekorasyonu için 15 milyon TL’yi feda ettiği söyleniyor.

Geçen sezon Everton’dan kiralık olarak Beşiktaş’a gelen yıldız futbolcunun Nisan ayında ciddi bir sakatlık geçirdiği ve bir yıldır forma giymediği öğrenildi. nekahat dönemi TürkiyeTosun, tedavisinin yanı sıra tekrar bireysel antrenmanlara başladı.

Ocak ayında Everton’da top oynamaya dönecek olan futbolcu, bu dönemi yeni evinde dinlenerek ve antrenman yaparak geçirmeyi planlıyor.

Murathan Mungan’ın şarkıları ‘Vadi’ye ulaştı

Bu HaberlerGeçen yıl bıraktım ama pandemi araya girince proje ertelendi!

“Murathan Mungan’ın Senfoni Orkestrası Eşliğinde Şarkıları” 23 Eylül gecesi Turkcell Vadi Açık Hava’da seyirciyle buluşacak. Ceylan Ertem, Damla Sönmez ve Demet Sağıroğlu, ezbere bilinen Murathan Mungan’ın “Maskeli Balo”, “Telli String”, “Omasa Mektubu” şarkılarını seslendirecek.

Sanatçılara Alper Kömürcü yönetimindeki 30 kişilik İstanbul Akademi Senfoni Orkestrası eşlik edecek. Gecenin konuk sanatçısı Uraz Kaygılaroğlu.

Sevilen oyuncu, Murathan Mungan imzalı Müslüm Gürses’in söylediği şarkıyla geceye renk katacak.

Türkiye’nin tanıtımına dev katkı

Avantgarde koleksiyonu, kuruluşunun onuncu yılında çektiği animasyon film ile Türkiye’nin yurt dışında da tanıtımına katkı sağlayan bir projeye imza attı.

Mezopotamya’dan başlayıp Göbeklitepe’ye kadar uzanan tarihi unsurlara değinen film, Türkiye’de turizmi öne çıkaran bir hikayeye dayanıyor. Grubun kurucusu İsmet Öztanık, animasyon filminin Türkiye’yi kalıplaşmış ve oryantal kültüre hapseden standart bakış açısıyla da çeliştiğini, dünyanın birçok ülkesinde gösterilen yapımın ayda 12 milyondan fazla gösterildiğini söyledi.

Onlar “Ozon”

Son yılların sihirli iyileştirici maddesi ozonu bilirsiniz. Genç girişimci Melissa Gizem tarafından geçen yıl kurulan Holistic Ozone, saf oksijen moleküllerinin zeytinyağına aktarılmasıyla elde edilen ozon yağını bakım ürünlerinde kullanıyor.

Hücresel rejeneratif özelliklere sahip ozon ürünleri, kısa sürede kendi olağanlarını yarattı. Melissa Gizem’in arkadaşları Buse İskenderoğlu ve Şevval Şahin ile birlikte sunduğu ürünler sayesinde sosyal hayatla uğraşan ünlü isimler de “ozon” oldu.

Buse İskenderoğlu – Melissa Gizem – Şevval Şahin

Kaynak: Özgürlük

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu