Magazin

Kibariye peruk taktı, sosyal medya onu konuştu!

Ünlü şarkıcı Zerrin Özer, İzel ve Demet Akalın. Bazı seyirciler Kibariye “Kendisine çok yakışıyor” yorumunu yaptı ve bazıları “hemen eski haline döneceği” konusunda uyardı.

İşte yapılan yorumlardan bazıları:

Kibariye Zerrin Özer

Sesi her şeyden önce… Çok açık sözlü ve samimi, beğenirse gücenmeyiz.

Eğer seviyorsan, bu seni ilgilendirmez.

sarıdan daha iyi

İzel’e benziyor

Peruk olduğu çok belli oluyor rengi uymadı

Yazıyı okuyana kadar Zerrin Özer sandım

Demet Akalın mı?

“BURADAKİ EN GÜZEL KADIN BENİM”

Kibariye, Poll Production ve Demirören organizasyonu tarafından 3 Eylül’de yapılacak. medya Grubu, medya sponsorluğunda düzenlenen Paraf Kuruçeşme Açık Hava Konserleri’nde seyirciyle buluştu.

Gösteri sırasında, ‘Bu kadın ayrılıyor. Buradaki en güzel kadın benim. “Yaşıma göre çok güzelim” diyerek kendini öven Kibariye de kendisini alkışlarla destekledi.

“SAYGI İHTİYACIM VAR”

Gökhan Çınar’ın TV8 ekranlarında hazırlayıp sunduğu ‘Benimle Paylaş’ programına konuk olan Kibariye, çocukluğunu, gençliğini ve aile hayatının bilinmeyenlerini anlattı…

Gösteride bazen çok yalnız olduğunu gösteren usta sanatçı Kibariye, ‘Sevgiye, saygıya ve hürmete ihtiyacım var. Hep eşimden bekledim. Evlilikte bu sevgiyi hissetmek çok önemlidir. dedim.

“Eşime olan aşkım ben ölene kadar devam edecek!”

Ali Küçükbalçık ise eşi Kibariye ile ilişkisini, ‘Kibariye Türkiye’de bir okul. Kibariye ile evlenmeden önce ona hayrandım. Onu çok seviyorum. Tüm duyguları deneyimleme gücüne sahibiz. Her duyguyu istediğimiz zaman yaşayabiliriz. Geçmişten ders alıp yolumuza devam ediyoruz. Zaman zaman onunla olamayacağımı gördüm. Ayrıca bazı duyguları için bir merhem olması gerektiğini de biliyordu. Sonuçta ben bir koleksiyoncuyum. Allah’ın izniyle bu gerçeği yerine getirebilirim. Karıma olan aşkım ben ölene kadar devam edecek. sözlerinde sayılır.

Hürriyet – Dergiden haberler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu