Gündem

KOCAELİ’NDE KOCASI TARAFINDAN VAHŞİCE ÖLDÜRÜLEN KADIN TOPRAĞA VERİLDİ

ESENYURT, İSTANBUL (DHA) – KOCAELİ’nin Derince ilçesinde Mehmet Sanem (28) tartışmacı karısı Hatice Sanem’i (23) kafasına ve vücuduna sert bir cisimle vurarak öldürdü. Mehmet Sanem polis tarafından tutuklanırken Hatice Sanem öldürüldü. EsenyurtCenaze namazının ardından defnedildi. Hasan Amca Kurbanelleri bağlı ve ağzı oyulmuş olarak vahşice, acımasızca öldürüldü. İnsan diyemem, başını vücudunun her yerine demirle vurarak canına kıydı. Sözün sonuna geldik. dedim.

Olay, geçtiğimiz perşembe gecesi meydana geldi. KocaeliOlay, Türkiye’nin Derince ilçesi Fatih Sultan Mahallesi’ndeki Şen Sokak’taki evinde meydana geldi. 3 yıl önce evlenen ve 9 aylık bir bebeği olan Mehmet ile Hatice Sanem arasında bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı. Tartışma kısa sürede kavgaya dönüşürken, Mehmet Sanem’in karısının başına ve vücuduna sert bir cisimle vurduğu iddia edildi. Hatice Sanem hayatını kaybederken Mehmet S. tutuklandı. Hatice Sanem’in cenazesi, ailesinin yaşadığı İstanbul Esenyurt’taki Osmanlı Camii’nde defnedildi.

BAŞINI DEMİRLE VÜCUDUNUN TÜMÜNÜ ISITARAK ŞARJ ETTİ

Cenaze Perşembe gecesi, namazın ardından olayın ayrıntılarını açıklayan Hatice S.’nin amcası Hasan Kurban gerçekleşti. Çocuğu akrabalarına bırakır ve “Bir yere yürüyüşe çıkarız, oraya gidince oğlumuzu da alırız” der. Bir gün çocuğu almayacakken, akrabası onu karakola çocuğun yanına bırakır ve evin adresini verir. Polis adrese gidip çilingirle kapıyı açar. İçeri girdiklerinde elleri bağlı, ağzı kayıt edilmiş ve onu vahşice katletmiştir. İnsan diyemem, kafasını demirle vücudunun her yerine vurarak canına kıydı. Sözün sonuna geldik. Yetkililerin bu konuya önem vermelerini rica ediyoruz. Onun suçu olan 9 aylık bir bebeği var. Lütfen kadına şiddete son verin. dedim.

9 AYLIK ÇOCUĞU VAR, KORUNAN DEVLET

Öldürülen Hatice’nin kuzeni Selahattin Dursun telefonda bana şunları söyledi: Çok etkilendim. üzgün Haberler Böyle olmasını istemezdik. Ailesi perişan. Babası yeni ameliyat oldu ve şimdi acıdan ölüyor. Durumumuz harika, umarım buna bağlı kalmazsınız. Tek dileğim, hayatının geri kalanında hapisten çıkmamasıdır. 9 aylık bir bebeği oldu ve devlet onu koruma altına aldı. Kocaeli’de yaşadı, ailesi buraya gömülmek için getirildi. deyimini kullandı. Cenaze namazı kılınan Hatice Sanem’in cenazesi Çakmaklı köyü mezarlığına defnedildi.

İNSANIN KURTARICI KADINI KODLA YAPILMIŞTIR

İNSANIN KURTARICI KADINI KODLA YAPILMIŞTIR

İNSANIN KURTARICI KADINI KODLA YAPILMIŞTIR

İNSANIN KURTARICI KADINI KODLA YAPILMIŞTIR

İNSANIN KURTARICI KADINI KODLA YAPILMIŞTIR

İNSANIN KURTARICI KADINI KOD OLARAK OLUŞTURUN

İNSANIN KURTARICI KADINI KODLA YAPILMIŞTIRİNSANIN KURTARICI KADINI KODLA İNŞA EDİLMİŞTİR

Demirören Haber Ajansı – Son Dakika Haber

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu