Ekonomi

Küçük esnaf, CarrefourSA’nın bayilik sistemiyle işini büyütüyor

Sabancı Holding ve Carrefour Grubu’nun bir yan kuruluşu carrefoursaküçük esnafı desteklemeye başlayan bayi sistemi altında yeni pazarlar açmaya devam ediyor.

CarrefourSA açıklamasında görüşlerine yer verilen CarrefourSA Yönetim Kurulu Üyesi ve YatırımBayilik sisteminin kadın girişimcilerden büyük ilgi gördüğünü belirten İnşaat ve Satınalma Genel Müdür Yardımcısı Bulut Batum, “Bayi sistemi ile küçük esnafımızı da gelişme gösteren CarrefourSA market zincirine dahil ettik” dedi. Yani büyüyoruz ama bizi daha mutlu eden gelişme kadın girişimcilerin istediği şey. Kadınların sorumlu olduğu pazarların sayısını artırmak istiyoruz, kadın istihdamına çok önem veriyoruz” dedi.

Bayilik şartlarına uyan tüm kadınları CarrefourSA ile çalışmaya davet ettiklerini vurgulayan Batum, “Öncelikle motivasyonları yüksek, farklı bir yerel pazara veya bayiye sahipler ve kazandıkları karla iş kurmak istiyorlar” dedi. . ilişki, müşteri hizmetlerinde yetenekli, yönetim becerilerine sahip ve iş yapmak istiyor. “Kayıt engeli olmayan tüm adayları değerlendiriyoruz. Başvurdukları il merkezlerinde veya ilçelerinde güçlü konumu olan, gerekli teminatları sağlayabilen ve kapsamı en az 1 yaşında olan işletme sahipleri ile görüşüyoruz. Geçen yıl başlayan bayi sisteminin 43 marketi faaliyet gösteriyor.” değerlendirmesini yaptı.

CarrefourSA Heybeliada mini mağaza müdürü Nükhet Nursen Kaplan şunları söyledi:

“CarrefourSA’nın kadın girişimcilere verdiği desteği öğrendikten sonra bayi olduğumu öğrendim. Kararımda marka güvenilirliği de çok etkili oldu. CarrefourSA gibi çok profesyonel bir marka ile çalışarak bu işin nasıl yapıldığını öğrenmeye başladım. CarrefourSA benim için önemli. .markayı ve markayı doğru bir şekilde temsil etmek.Standartları doğru şekilde uygulamak istediğini söyledi.Yatırım tarafında teknik, lojistik ve pazarlama açısından büyük destek gördüm.Çok doğru bir marka ile çalışmaktan mutluyum. “

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu