Magazin

Kuruçeşme’nin Yıldız’ı

‘Erkek Arkadaşım’ şarkısıyla sahneye çıkan Tilbe, ‘Çok Zor, Çat Kapı, Vazgeçerim, Çabuk Olalım Aşkım’ gibi sevilen şarkılarını dinleyicilerle birlikte seslendirdi.

‘Erkek Arkadaşım’ şarkısıyla sahneye çıkan Tilbe, ‘Çok Zor, Çat Kapı, Vazgeçtim, Çabuk Olalım Aşkım’ gibi sevilen şarkılarını dinleyicilerle birlikte seslendirdi.

“Ben hep bensizdim”

Gösteriler arasında hayranlarla konuşmak Yıldız Tilbe ‘Ben senin gibi değil miyim? Onlar da benim gibi değil. Bana benzeseydi, farklı olurdu. Henüz onunla tanışmadım. Bugün bir hayranım sosyal medyadan bana bir mesaj gönderdi: “Abla sen hiç sensiz kaldın mı?” Hiç almadım diyecektim ama üzücü olacağı için söylemedim. Şimdi sana her zaman kendimsiz olduğumu söylüyorum. Kalbini sevdiklerine akıttı.

YILDIZ’IN MÜKEMMEL TARZI!

Göğsünde ki vişne desenli elbisesiyle sahneye çıkan Yıldız Tilbe, farklı saç modeli ile de konuştu. Kuruçeşme için özel bir takım elbise tercih eden Tilbe, hayranlarının beğenisini kazandı.

SON RENK! Finalde ‘Mardin Kapı Sen Olur’dur, Delalım ve Hayat Tesbih Yaptı’ şarkılarını söylerken sahnede halay çeken Tilbe, konser sonunda seyirciyi oturtmadı. Kuruçeşme’yi dolduran müzikseverler, hep birlikte halay çekerek renkli sahnelere sahne olan Tilbe’ye eşlik etti.

Kuruçeşme'nin yıldızı
Kuruçeşme'nin yıldızı
Kuruçeşme'nin yıldızı
Kuruçeşme'nin yıldızı
Kuruçeşme'nin yıldızı
Kuruçeşme'nin yıldızı
Kuruçeşme'nin yıldızı
Kuruçeşme'nin yıldızı

Kaynak: Özgürlük

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu