Ekonomi

LG, sanal dünyada iyilik deneyimi sunuyor

LG Electronics (LG), 2021 LG Sağlıklı Ev Çözümleri kampanyası için Animal Crossing the Horizon ve Fortnite hayranlarını en yeni sağlıklı ev çözümlerini sanal olarak deneyimlemeye ve insanların yaşamlarında olumlu bir fark yaratmaya davet ediyor.

LG’den yapılan açıklamaya göre oyuncular, oyunun ekran görüntülerini sosyal medyaya yükleyerek Habitat for Humanity Güney Kore’ye (LG aracılığıyla) yükleyebilecekler. Güney Kore insanlık için Habitatlar Derneği ) kolay.

Animal Crossing the Horizon’daki LG Home Island, oyuncuların şirketin en gelişmiş cihazlarını keşfedebilecekleri ve eğlenceli görevlere katılabilecekleri üç temalı bir alana sahiptir. Labirent temizleme giysi bakım alanında oyuncular, avatarlarını labirentlerde dolaşırken LG’nin gardırop, çamaşır makinesi ve kurutma makinesi yönetim sistemini görecekler. Juicy Fresh Kitchen Zone, ziyaretçilerin LG’nin buzdolabı ve bulaşık makinesi yelpazesini deneyimlemelerine olanak tanırken, Cool Air Breeze Air Zone, şirketin hava çözümü ürünlerinin sağlıklı havasını ve gelişmiş soğutma özelliklerini sergiliyor.

Battle Royale Fortnite oyununda, LG haritasındaki tüm cihazların kilidini açarak LG Sağlıklı Ev görevini tamamlayan oyuncular, değerli şifa öğeleri kazanırlar. Görevin sonunda, LG Battlefield’ı ilk ele geçiren oyuncu kazanır.

LG, Habitat Korea Photo Zone’da ekran görüntüsü alan ve bunu Facebook, Instagram veya Twitter hesaplarında #LGHome hashtag’iyle paylaşan oyuncular adına Habitat Korea’ya bağış yapacak. Bağışlar Kenya, Hindistan ve Vietnam’daki Habitat Korea projelerine gidecek ve ihtiyaç sahibi toplulukları daha fazla desteklemek için LG, okullar ve kütüphaneler gibi kamu tesislerine buzdolabı, çamaşır makinesi ve diğer cihazları sağlayacak.

LG Ev Aletleri ve Klima Çözümleri Şirketi başkanı Lyu Jae-cheol, yaptığı açıklamada şunları söyledi: “LG Sağlıklı Ev Çözümleri kampanyası, benzersiz bir sanal deneyim ve gerçekten değerli bir amacı güvenli ve sorumlu bir şekilde desteklemek için eğlenceli ve etkileşimli bir yol sunuyor. Bu yılki başarılı kampanyamız, yeni evlere 200’den fazla yeni cihazın kurulması ve yüzlerce ailenin hayatının iyileştirilmesiyle sonuçlandı.” deyimini kullandı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu