Ekonomi

Lizbon’un bilinen projesi Türkiye tanıtımına hazırlanıyor

Silver Riverside Village emlak projesi Tagus Nehri kıyısında yer almaktadır. Türkiye 1 Ekim’de yayın İstanbul‘de yapılacak.

Tagus Nehri kıyısında yer alan, dünyaca ünlü ve ödüllü mimar Renzo Piano tarafından tasarlanan Silver Riverside Village gayrimenkul projesinin Türkiye’deki lansmanı için geri sayım başladı. Sunum 1 Ekim’de İstanbul’da yapılacak. proje, LizbonPortekiz’de yaşamak isteyenlere Golden Visa ile Portekiz’de ikamet, yatırım ve vatandaşlık hakkı sunulacağı belirtiliyor.

Projenin satış direktörü Marcos Drummond, Türkiye’nin Portekiz’de en fazla altın vize başvurusu yapan ülkeler arasında üçüncü sırada yer aldığını söyledi. Dünyanın en önemli ülkelerinden biri olarak kabul edilir. Nazik ve hoşgörülü bir toplumdur. Suç oranı düşük. ve canlı bir ekonomi. Dünyanın en önemli plajlarından bazıları var. Pritzker ödüllü ünlü Renzo Piano tarafından tasarlanan Silver Riverside Village projesinde oturumlar yeni bir yaşam tarzıyla başladı. Şehri tercih eden Türklere doğrudan rapor vermek için Türkiye’ye gidelim. Lizbon’da farklı bir konut konsepti etrafında tasarlanan proje, mağazaları, restoranları, galerileri, bisiklet yolları, oyun alanları, tarihi, kültürel ve doğal güzellikleri ile iç içe bir yaşam alanı sunuyor. projeleriyle sanata ve sanatçıya verdiği önem. “dedim.

“Mimar Renzo Piano’nun Portekiz’deki tek projesi Lizbon Moda Haftası’na ev sahipliği yaptı”

Drummond, “Sanat ve kültürün farklı ifadelerini destekleme ve teşvik etme taahhüdünü gerçekleştiren proje, moda, tasarım ve modern mimarinin önemli örneklerini bir araya getirdi. İç bahçe, güneşli teras ve geniş balkonlar ve şeffaf asansörler, bir çerçeve içinde yürüyüş yolu Tagus nehrine, Lizbon Moda haftası için podyum olarak kullanılan Renzo Piano’nun modern mimarisi, farklı alanlara yansıyan ışık oyunu, sunulan parçaların yenilikçi karakterini pekiştirdi, sunulan parçaların yenilikçi karakterini pekiştirdi. Valentim Quaresma, Ana Fonseca, Sofia Castro ve Cecília Costa, Silver Riverside Village’ı kendilerine ev yapan sanatçılara örnektir.”

Proje ile ilgili detaylı bilgiye vic-properties.com adresinden ulaşılabileceği belirtildi. – İSTANBUL

Tanınmış Lizbon projesi Türkiye'de tanıtılmaya hazırlanıyor

Tanınmış Lizbon projesi Türkiye'de tanıtılmaya hazırlanıyor

Tanınmış Lizbon projesi Türkiye'de tanıtılmaya hazırlanıyor

Ünlü Lizbon projesi Türkiye'de tanıtılmaya hazırlanıyor

İhlas Haber Ajansı – Ekonomi Haberleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu