Ekonomi

Mersin’de denize sıfır beş yıldızlı kız öğrenci yurdu

TaşucuYurt-Kur Taşucu’nun kız öğrenci yurdunda bulunduğu bildirildi. Gençlik ve spor Bakanlık Silifke ilçede denize sıfır beş yıldızlı devlet 23 Nisan Gençlik kampının açılmasıyla öğrencilerin hizmetine açılacağı öğrenildi.

Mersin'de deniz kenarında beş yıldızlı kız yatak odası

ÖĞRENCİ KABUL

Gençlik ve Spor Bakanlığı, 23 Nisan gençlik kampı için kız öğrenci yurdu olarak kullanılacak. Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne gerekli mektubu gönderdiği bildirildi. 23 Nisan gençlik kampı için hazırlıkların bitmek üzere olduğu ve kısa sürede öğrenci kabulüne başlayacağı bildirildi.

Mersin'de deniz kenarında beş yıldızlı kız yatak odası

SEA SIFIR 5 YILDIZ

AK Silifke ilçe başkanı Mehmet Emin Kurt, öğrencilerin deniz kenarında beş yıldız statüsündeki 23 Nisan gençlik kampında eğitim göreceklerini belirterek, “Yenileme nedeniyle yurtlarda sorun yaşanabileceği söylendi. Güzel ilçemiz Silifke’deki kız öğrenci yurdumuzun Ankara semtinde bulunan tesislerimizde öğrencilerimiz için belirli bir kontenjan belirlenmiştir.Konaklama sorunu hemen çözüldü ve öğrencilerimizin yüzü güldü.Bakanımız Lütfi Elvan’a teşekkür ederiz. Gençlik ve Spor Bakanımız milletvekillerimize, valimize, gençlik sporları il müdürümüze.Yatak odalarımız otel konforundaydı ve burada da.Yatak odalarımız denize yakın, deniz kenarında. öğrencilerimizin rahat ve güvenli bir şekilde eğitim hayatlarına devam edebilecekleri bir karşılama alanı. Geldiklerinde onların da bizim gibi mutlu yüzlerini göreceğiz. emeği geçen tüm büyüklerimize armağan ediyoruz. Arımızı tanıttık” dedi.

Mersin'de deniz kenarında beş yıldızlı kız yatak odasıMersin'de deniz kenarında beş yıldızlı kız yatak odası

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu