Magazin

Meryem Uzerli Amerika’da festival jürisine seçildi

2013’ten beri düzenlenen New York Chelsea Film Festivali, Kuzey AmerikaYılın en iyi 10 film festivalinden biri olarak kabul ediliyor ve Oscar ödüllü senarist ve yönetmen John Patrick Shanley’in başkanlık edeceği jürinin bir parçası. Meryem UzerliAmy J. Kaufman, “House of Cards” gibi ödüllü dizi ve filmlerin yapımcısı, Oscar adayı yapımcı Sofia Sondervan ve Oscar adayı yazar ve yönetmen Tomer Shushan.

“Gizli tut” dediler

Serenay Sarıkaya ile ilişkisini gizli tutmaya karar veren Umut Evirgen, görülmemek için Emirgan’dan Ulus’a taşındı.

Bir süredir aşk yaşadığı iddia edilen ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya ve menajeri Umut Evirgen, ilişkilerini yakınlık yoluyla sürdürmek niyetindeydi. Bir süre önce Evirgen’in sahibi olduğu mekanın önünde görüntülenen ikili, birbirlerini görmemeleri için önlemleri artırdı.

Nitekim Umut Evirgen de bu sebeple Emirgan’daki evini terk ederek Ulus’ta güvenli bir yere taşınmıştır. Bulunduğunuz yer ünlülerin uğrak yeri olduğu için her zaman basının ilgi odağı oluyor. Serenay’ın eski sevgilisi Sarıkaya Çağatay Ulusoy’un Evirgen’in yakın arkadaşı olması tartışmalara neden oldu. Tüm bu soruların hedefi olmak istemeyen çift, “Aşkımız aramızda gizli kalsın” dedi.

Altı ayda geç düğün

FIBA grubunun yönetim kurulu başkanı Murat Özyeğin, Nisan ayında aile arasında düzenlenen törenle 4 yaşındaki sevgilisi Yasemin Guckan ile evlendi. Hüsnü-Ayşen Özyeğin’in evinde aile arasında düzenlenen törenle nikah masasına oturan çiftin bu anına sadece aileleri şahit oldu. Salgın nedeniyle küçük bir tören düzenleyerek yaz için düğünü terk eden çift, yarın akşam yeniden ‘evleniyor’. Düğünden altı ay sonra gerçekleşen düğün daveti, Tarabya’daki Hüsnü-Ayşen Özyeğin konağında yapılacak. Bu vesileyle 120 konuk, pandemi nedeniyle mutluluğu eksik olan Yasemin-Murat Özyeğin’in mutluluğuna tanık olacak.

Afgan kadınlarına adanmış

Çağdaş sanatçı Şerif Bilgili Ercantürk’ün “Kırmızı Çizgim” sergisi ARTweeks @ akarets’te… Sergisini Afgan kadınlarına adadığını söyleyen Ercantürk, “Resimlerdeki beyaz alanlar adaleti, kadın haklarını ve insan haklarını temsil ediyor” dedi. . deliklerden bakılıyormuş hissi veriyor” dedi.

Dünya sanayi devleri bir araya geliyor

Etkinliğin ve turizm sektörünün devleri, Türk Hava Yolları sponsorluğunda 7-9 Kasım tarihleri ​​arasında Antalya NEST Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan “Masters of Events ACE of MICE Awards” organizasyonunda bir araya gelecek. Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Böcek Muhittin ve ATSO-ACB Başkanı Davut Çetin’in katılımıyla önceki gün düzenlenen toplantıda organizasyon programı basına sunuldu.

Hürriyet – Dergiden haberler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu