Magazin

Motor tutkunları Ordu’da buluştu – Haberler Magazin

Ordu Büyükşehir Belediyesi13 ilden 700 motor ve 1500 motor tutkunu Ordu’da buluştu.

Ordu Büyükşehir Belediyesi, motor tutkunlarını yeni bir etkinlikle buluşturdu. Ordu büyükşehir belediyesinin düzenlediği “Büyük Karadeniz Buluşması” etkinliği kapsamında 13 ilden 700 sürücü ve 1500 katılımcı Ordu’ya geldi.

Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından Gülyalı ilçesinde hizmete açılan Durgun, Su Sporları Ordu Büyükşehir Belediyesi ve Ordu Merkezde ve Kamp Alanında Motosiklet Kulüp işbirliğiyle düzenlenen etkinlik renkli görüntülere sahne oldu. Artvin, Trabzon, Rize, Giresun, Samsun, Gümüşhane, Bayburt, Erzincan, Erzurum, Elazığ, Tokat, Amasya ve Sinop’tan Ordu’ya gelen motosiklet tutkunları, çeşitli gösterileriyle katılımcılara unutulmaz bir gün yaşattı.

Cumhurbaşkanı Güler: “Ordu olağanüstü bir il olma yolunda ilerliyor”

Etkinliğe katılan ve motor tutkunlarıyla buluşan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler motosiklete binerek katılımcılarla birlikte seyahat etti.

Kamp ve su sporları alanı olarak Ordu’ya çok önemli bir iş kazandırdıklarını ve Ordu’nun çoktan sınırları aştığını belirten Cumhurbaşkanı Güler, “Ordu başka bir boyuta geçti. Olağanüstü bir il. Bugün büyük bir il. atmosfer Ordu’da 13 ilden 28’i spor Kulüple bağlantılı çok sayıda katılımcı var. Büyük enerji, büyük güç ve turist tanıtım faaliyeti. Bu eser Ordumuza çok ama çok farklı şeyler katıyor. Merkezimiz kano ve yelken sporlarına ev sahipliği yapmanın yanı sıra karavan turizmine de büyük katkı sağlıyor. Tüm bu organizasyonları yapabilmek için bu çalışmaların alt yapısını oluşturmak çok önemlidir. Mutluluğumu kelimelerle ifade edemiyorum. Ordu sınırlarını aştı. Herkes öğrenmeye başladı” dedi.

Motor tutkunlarından Cumhurbaşkanı Güler’e teşekkürler

Ordu motosiklet kulübü başkanı Mehmet Ataç yaptığı konuşmada Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’e teşekkürler. Misafirleri ağırlamak için camiden duş alanına kadar kamın merkezinde her şeyin bulunduğunu belirten Ataç, tüm katılımcıların organizasyondan memnun kaldıklarını söyledi.

Türkiye’nin birçok ilinden Ordu’ya gelen sürücüler, Ordu’nun şaşkına çevirdiğini ifade etti. Çok dolu bir etkinlik düzenlendiğini ifade eden bisikletçiler, kendilerine ayrılan kamp alanını çok beğendiklerini dile getirdiler. Ordu büyükşehir belediyesinin organizasyonunun kusursuz olduğunu ifade eden katılımcılar, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’e teşekkür ettiler.

Etkinlik, katılımcılara çeşitli hediyelerin verilmesiyle sona erdi. – ORDU

İhlas Haber Ajansı – Magazin Haberleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu